PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=337359}
5,9 4 710
ocen
5,9 10 1 4710
Hot Rod
powrót do forum filmu Hot Rod

po 15 minutach wylaczylem. ludziom normalnym odradzam.

ocenił(a) film na 8
reidar

masz racje ludziom normalnym tez odradzam,czyli wynika ze pownili go puszczac tylko w psychiatrykach żal.pl jak czytam takie tematy

Brad_Pitt_Achilles

Ja po prostu nie mogę zrozumieć jak można oceniać film po 15 minutach oglądania :/. Filmy powinno się oceniać, gdy obejrzy się je w całości.
Z początku dałbym 4, ale z każdą minutą robił się coraz ciekawszy. Moja końcowa ocena "Hot Rod" wnosi 7/10 ;).

SlowDown

o zgadzam się w pełni z przedmówczynią.
Ciekawe gdzie dla autora zaczyna się granica bycia normalnym??
odpowiedź brzmi_na 15 minucie filmu Hot Rod :D
JA osobiście trawie tego typu film miare nieźle, po piętnastu minutach to może przejść myśl że kolejny American Pie - kolejne popłuczyny jakich pełno. Tymczasem to komedia o chłopaku który chce być kaskaderem.

ocenił(a) film na 7
SlowDown

zgadzam się totalnie!

Film w porównaniu z ostatnimi komediami rodem z USA, totalnie pozytywnie zaskakuje! piękny Feel Lat 80tych! super kawałki i większość gagów, które śmieszą a nie są "obleśne" jak to w ostatnich amerikan pajach czy strasznych filmach! Dobre, odjechane kino :) "I just jized in my pants!" :D

ocenił(a) film na 9
reidar

ludziom nie normalnym polecam ;]
Babe! Babe Wait! Babeeeee... Waaaaitt ^^

jodla007

Szok, właśnie leci mi "Hot Rod" w tle, czytam Twój post i w tym samym momencie ten palant krzyczy to, co zacytowałeś/aś. ;]

Bycie normalnym nie jest fajne. Normalny to chyba przeciętny, zwykły, jak każdy inny, szary wyjadacz chleba.

DontCallMeOver

nie ma ludzi normalnych ;) są tylko niezbadani ;)

ocenił(a) film na 7
DontCallMeOver

"Normalny to chyba przeciętny, zwykły, jak każdy inny, szary wyjadacz chleba."
true...

reidar

to film "Mgła"(2007) po 15 minutach też wyłączyłeś i daleś 2/10? ;p przecież też się nic takiego tam nie działo ;p była burza, zobaczyli mgłę i robili zakupy ;)

ocenił(a) film na 7
Labavi

przez właśnie takich "normalnych" ludzi jak ty ten świat jest taki nudny monotonny i zje...
oby ten świat całkiem nie "znormalnial" bo wszyscy skończymy w politycznym gownie

ocenił(a) film na 3
lukas_allien

no ja rozumiem że może być film pojechany i wogóle ale ten jest poprostu słaby a niektóre sceny są idiotyczne , scenariusz taki sobie ,gra aktorska bardzo przeciętna a humor kilka scen było do strawienia reszta to porażka na więcej niż 4/10 ten film nie zasługuje .

TheGoldi07

Na tle innych glupich komedii ten film naprawdę jest nie najgorszy ! Ja tam przede wszystkim uwielbiam humor The Lonley Island i Andy Samberg w głównej roli tutaj moim zdaniem sprawdza się ŚWIETNIE!

Co do tej normalności... rozumiem, że można być zwolennikiem inteligentnego kina, też takim nie pogardzę ale nie ograniczam się TYLKO do tego typu filmow. Jak ktoś po 15 minutach rezygnuje z oglądania tej komedii to mozna powiedziec, że w ogóle jej nie obejrzał. Ja tej opinii nie uznaje, dla mnie nie obejrzałeś filmu i nie masz podstaw do tego żeby poddawać go ocenie ;p

DZIEKI : )

ocenił(a) film na 5
unimaginable_mind

jak ktos po 15 minutach hot rod wylacza go, to oznacza, ze nie widzial kultowej sceny spadania ze stoku xD
moze i ten humor jest glupi (czy glupkowaty), ale w calej tej masie glupkowatosci jest wiele oryginalnych gagow wartych uwagi
sam sie lapie, jak czesto mimowolnie cytuje ten film

ocenił(a) film na 7
rafkulak

Spokojnie. Przyjaciel reidar nie wypowiedział się już więcej co może oznaczać że jego argumenty tak naprawdę nie były dość przemyślane.

seismic

Taka natura filmwebu, że wszyscy wszystkich cisną niestety.

reidar

dzięki za rekomendację

ocenił(a) film na 7
reidar

W sumie racja. A tak poza tym ludzie normalni zgińcie bo rzygać się chce was słuchając nie macie za grosz rozumu. No a przede wszystkim czegoś takiego jak normalność nie ma

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones