PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139825}

Hotel Ruanda

Hotel Rwanda
7,7 60 055
ocen
7,7 10 1 60055
7,2 14
ocen krytyków
Hotel Ruanda
powrót do forum filmu Hotel Ruanda

Film bez wątpienia traktuje o rzeczach i wydarzeniach przerażających i oparty jest na faktach,
Jednak plenery i zachowanie ludzi są tak sztuczne, że film wygląda jak kręcony w USA. Nie
ma nic wspólnego z prawdziwą Afryką. Także tą w tym jej najgorszym wydaniu...

krisswkrisw

dokładnie. chociaż film podobał mi się, to zauważyłam te sztuczność.. a szkoda. mozę gdyby pojechali do Afryki, poczuliby tamtejszy klimat i bardziej wczuliby się w granie i jakieś głębsze oddanie problemu. tak to poruszyła mnie jedynie historia tego człowieka.

ocenił(a) film na 10
krisswkrisw

sztuczność to ja widzę jedynie w twojej wypowiedzi, "znawco" afryki ......

użytkownik usunięty
krisswkrisw

Film był kręcony w Afryce. Widać Afryka jest nie dość "Animal Planet" dla niektórych...

dobrze powiedziane

ocenił(a) film na 6
krisswkrisw

Wiesz, zanim Afrykańczycy zniszczyli wszystko, całą pozostawioną przez Europejczyków infrastrukturę, jednak minęło trochę czasu. Nie tak łatwo zniszczyć wszystko to, co Europejczycy zbudowali przez kilka stuleci, zaorać i postawić na tym słomiane hatki. Choć w wielu regionach "powrót do korzeni" udał się.

krisswkrisw

A czytałeś może gdzie to było kręcone? Kigali w Rwandzie oraz RPA. O ile się nie mylę to chyba jednak Afryka "znafco" tematu. Doucz się a potem trolluj jak już

użytkownik usunięty
mirekmazurkiewicz28

To było pytanie retoryczne, a sam film jest sztuczny i kompletnie fałszujący historię na korzyść zachodu.

Na korzyść zachodu?Mam wątpliwości czy oglądalismy ten sam film xD

użytkownik usunięty
radyjko_15

Sprawdź sobie jak to wyglądało w rzeczywistości

Nie sprawdzę,a Ty tym bardziej bo nas na miejscu nie było.. A media podają swoje wersje. Media (nie) = prawda.
Jakbys nie zwrocil uwagi nie odpowiadasz na to co odpisałam tylko poruszasz zupełnie inny wątek.

użytkownik usunięty

Jeżeli brak okularów to chętnie pożyczę , z tym że ostrzegam moje są na minusie ;)
A więc dla dobra ogółu powtórzę :
Twoja wypowiedź rozmija się z tym co napisałam wcześniej i w żaden sposób się nie łączy z moją treścią, więc nie otwieram nowego wątku.
Skomentuj to co napisałam,albo dalej nie ciągnę tematu... bo po co :)..

użytkownik usunięty
radyjko_15

Ja staram się zrozumieć o co Tobie chodzi w tym momencie. Odpowiedziałem na posta, radząc Tobie zapoznać się z faktami historycznymi, a Ty piszesz coś o byciu na miejscu, twierdząc jednocześnie, że z jakiegoś powodu ja tym bardziej nie mam możliwości zapoznania się z faktami historycznymi. Co mają do tego media? O co się tutaj rozchodzi?

Wiec zadam pytanie - Skad wiesz jakie są fakty historyczne ? Byłaś na miejscu wydarzeń?

użytkownik usunięty
radyjko_15

To jest jakaś internetowa zabawa, czy o co Tobie chodzi w tym momencie?

mirekmazurkiewicz28

RPA to najbogatsze panstwo Afryki, standardem przypomina zaledwie najnizszy poziom europejski, mozna nawet zasugerowac, ze to cywilizowane panstwo.

użytkownik usunięty
krisswkrisw

Widziałeś Kigali? Warszawa przy tym mieście wygląda jak szałas z g***a.

krisswkrisw

Nie, nie byli. Film został nakręcony w Kanadzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones