PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=363042}

Hotel Transylwania

Hotel Transylvania
7,2 128 737
ocen
7,2 10 1 128737
5,8 8
ocen krytyków
Hotel Transylwania
powrót do forum filmu Hotel Transylwania

5/10

ocenił(a) film na 5

Animacja świetna, postacie fajne, a fabuła słabiutka.
Spodziewałem się czegoś w klimatach Miasteczka Halloween albo Gnijącej panny młodej, ale Hotel Transylvania to zupełnie inna bajka.

ocenił(a) film na 7
Kriss_11

zgadzam sie. moglo to byc jak dla mnie troche straszniejsze

ocenił(a) film na 9
Kriss_11

Nie wierzę... oczekiwałeś od twórców sezonu na misia psychodeli w stylu Tim'a Burtona ?! Przecież po trailerach ewidentnie było czuć iż jest to film familijny z naciskiem na młodszych odbiorców...

ocenił(a) film na 7
eiichi

Właśnie, gdyby ten film był straszny i w z horrorowym klimatem, to po pierwsze nie mógłby być dla dzieci, a po drugie wtedy wcale nie parodiowałby potworów, tylko powielał ich straszne oblicza.
P.S. Nie sądziłam, że tu na Ciebie wpadnę ;)

ocenił(a) film na 9
Chantoria

wszędzie mnie pełno jeśli mowa o animacjach słońce :) "ruchome obrazki" to moja największa miłość i pasja :)

ocenił(a) film na 7
eiichi

Ja też bardzo lubię filmy animowane, zwierzę się nawet, że bardziej mnie do nich ciągnie, niż do filmów fabularnych :D

ocenił(a) film na 9
Chantoria

joooł skarbie :P fakt, że film jest animowany nie znaczy, że nie jest fabularny, tak jak również nie oznacza z gminu iż jest skierowany dla młodszej widowni :)

ocenił(a) film na 5
Kriss_11

Stałym elementem bajek nowego pokolenia jest poczucie humoru, które w większości rozumieją osoby - nazwijmy to "starsze". Miasteczko Halloween etc. to zdecydowanie nie ta półka co "Hotel...", ale i tak spodziewałem się bardziej owocnego wyjścia na przeciw starszej części widzów. 5,5 byłoby najuczciwszą oceną, wg. mnie patrząc z tej perspektywy. Jeżeli chodzi o kino familijne to pewnie i 7 byłaby ok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones