PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=341516}

Hotel zła

Fritt vilt
5,9 9 555
ocen
5,9 10 1 9555
5,5 4
oceny krytyków
Hotel zła
powrót do forum filmu Hotel zła

Banda ciot z Norwegii jest mordowana przez jakiegoś głupka. Dwie dziewczyny i trzech "facetów".
Faceci histeryzują, płaczą i ogólnie bezradnie nie wiedzą co robić. Jeden frajer ze strachu oddał
psychopacie naładowaną broń kiedy już miał ją wycelowaną w niego, inny histeryk zachowywał się
tak głośno że zwrócił na siebie całą uwagę. Ostatni patałach z jakiś powodów nie został zabity od
razu więc leżał bezczynnie pod kocem i czekał na swoją kolej. Dziewczyny były bardziej inteligentne,
ale tylko trochę.
Po filmie odniosłem wrażenie że w Norwegii nawet nasz polski Biedroń albo Jacyków byli by tam
uosobieniem męstwa.
Tak jak oglądając "piranie 3D" kibicowałem piraniom to tym razem kibicowałem psychopacie
mordercy.

m2ka

''Jeden frajer ze strachu oddał psychopacie naładowaną broń kiedy już miał ją wycelowaną w niego'' :D Pozwolę sobie wprowadzić poprawkę w tym spoilerze. W momencie gdy 'psychopata' otworzył drzwi kobieta wystrzeliła jedyny pocisk, tyle że nie w jego kierunku, gdyż trafiłaby swojego niedoszłego chłopaka, w związku z czym Morten - "jeden frajer" rzucił w 'psychopate' bronią, w której nie było amunicji ;) a co do kibicowania.. ;d Jak można komuś kibicować oglądając film? :D Być może masz jakieś zaburzenia emocjonalne, albo początkowe objawy odosobnienia od społeczeństwa i jesteś na tyle zdesperowany, że musisz wyrzucić wszystkie negatywne emocje kibicując postaciom filmowym.. ;d

eljot128

Tak zgadza się, jestem zdesperowany i muszę "wyrzucić wszystkie negatywne emocje kibicując postaciom filmowym".

https://www.youtube.com/watch?v=6zXDo4dL7SU

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones