PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627147}
7,0 214
ocen
7,0 10 1 214
Housefull 2
powrót do forum filmu Housefull 2

Niezły

ocenił(a) film na 6

Jednak pierwsza część była bez porównania lepsza. Tutaj było za dużo zamieszania , już sama nie mogłam się połapać kto z kim ma brać ślub, kto jest czyim ojcem, i kto przed kim ma kłamać i dlaczego mówi to co mówi. Za dużo tego wszystkiego. Przez to film momentami mnie denerwował bo już sama nie wiedziałam o co chodzi. Denerwowały mnie też takie przesadne wygłupy w niektórych momentach, które nie były ani trochę śmieszne. Za to fajny był Akshay Kumar, mimo że zupełnie inny niż w pierwszej części. Innych też całkiem dobrze się oglądało. W filmie było trochę fajnych i zabawnych momentów, piosenki też całkiem przyjemne, a najbardziej podobała mi się ,,Right now now" która jakoś najbardziej kojarzyła mi się z pierwszą częścią. Podsumowując - ,,Housefull 2 " można obejrzeć ale jeśli ktoś się nastawi ,że jest to kontynuacja pierwszej części to się bardzo rozczaruje.

ocenił(a) film na 6
aam38

ps: Przy okazji oglądania tego filmu odkryłam,że John Abraham ma uroczy i bardzo sympatyczny uśmiech :). Widać to zwłaszcza w piosenkach.

aam38

Ja i siostra oglądałyśmy wczoraj i nie miałyśmy problemów ze zrozumieniem, kto jest kim. Wszystko było jasno przedstawione.

ocenił(a) film na 7
aam38

Fabuła wcale nie jest zagmatwana. Zgadzam się,że cz.1 znacznie lepsza.ciekawsza fabularnie. Na + cz.2 to sceny kłótni poszczególnych członków rodziny,np. przy płocie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones