PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32229}

Hrabia Monte Christo

The Count of Monte Cristo
7,5 53 409
ocen
7,5 10 1 53409
6,2 5
ocen krytyków
Hrabia Monte Christo
powrót do forum filmu Hrabia Monte Christo

6/10

ocenił(a) film na 6

Dobre kino ale troche nierowne , zwlaszcza koncowka specjalnie mnie nie powalila.

ocenił(a) film na 6
BriT

pierwsza połowa bardzo dobra, ale już miałam wątpliwości, jak się zmieszczą czasowo w drugiej, gdzie dzieje się przecież znacznie więcej... No i wyszło niechlujnie i po łebkach cała ta intryga z zemstą. Takie szast prast i pozamiatane. Reżyser pewnie spojrzał na zegarek i krzyknął: o rany, streszczamy się! ;-)

ocenił(a) film na 6
kassis

Dokladnie ale ogolnie bylo pozytywnie i to sie liczy. Zwlaszcza , ze byl Polski akcent x]

ocenił(a) film na 6
BriT

Zwlaszcza, ze nigdy nie jest tak zle, zeby nie moglo byc gorzej :-) niemniej po obiecujacym poczatku nabralam apetytu i tym wieksze bylo moje rozczarowanie.
Moze inne ekranizacje beda lepsze...

kassis

uhmm...zdecydowanie bardziej przemawia do mnie pierwsza część, podobnie jak w Nędznikach. na początku fajna wciągająa akcja a potem...tak jakoś po łebkach.

ocenił(a) film na 6
waleczny_kurczak_III

Jednym slowem niedosyt. Widocznie zaczac jest lepiej niz skonczyc :-)

kassis

och, zdecydowany!
W filmie brak jest równego tempa, po dynamicznym i dramatycznym początku reżyser serwuje nam mdłą historyjkę wielkiej miłości "od pierwszego wejrzenia" (co za pier***doły) i niestety nie kończy z przytupem.

Chciałabym dodać, jako zwolenniczka teorii spiskowych, że w scenach, gdzie młody rewolucjonista (zapomniałam jego imienia) stoi na barykadach, na szczycie jakiejś sterty gratów, za jego plecami widac znak trójkąta:) albo oka, juz nie pamiętam, ale widać. Mur beton.
Adios!

ocenił(a) film na 6
kassis

zgadzam się ciekawy początek, więzienie i ucieczka apotem jakoś tak średnio

ocenił(a) film na 6
Ketrid2_

Z dwojga zlego, mogloby byc na odwrot :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones