PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=911}
7,4 35 843
oceny
7,4 10 1 35843
7,4 7
ocen krytyków
Human Traffic
powrót do forum filmu Human Traffic

nie weim moze po prostu nie rozumiem tego filmu bo nie cpalem czy cos :P ale taki film ani cie nie uszczesliwi ani sie nie staniesz po nim madrzejszy, wiec podsumowując strata caasu. nie oglądajcie tego, nie warto.

ocenił(a) film na 9
big_tommy

nie trzeba ćpać żeby zrozumieć ten film ;) a jeśli chodzi o to ze film nic nie wnosi odo Twojego życia to faktycznie go nie kumasz :D ale nie ma sensu udowadniać ze film jest na prawdę niezły , Ci którzy go zrozumieli na pewno dostrzegli w nim coś więcej niż tylko " film o ćpaniu " pozd.

clown_67

zrozumiałam cały i pierwszą myślą jaka mi przyszła było, że robisz źle, wiesz że robisz źle i nadal robisz źle. Film o ćpaniu, nic więcej.

ocenił(a) film na 5
big_tommy

Na początku może trochę przesadziłem ,że to "nudny film o ćpunach" Rozumiem ,że niesie on jakieś przesłanie, w ogóle po prostu nie przypadł mi do gustu. Mój gust jest po prostu trochę specyficzny :] Pozdro!

ocenił(a) film na 9
big_tommy

Ten film nie jest o cpaniu , lecz o problemie, ktory dotyka takze Cieie, ten film jest o Tobie, mimo ze mozesz nei cpac albo nawet nie pic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones