PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139380}

Krew za krew

Midnight Man
5,8 300
ocen
5,8 10 1 300
Hycel 2
powrót do forum filmu Hycel 2

Witam wszystkich posiada ktoś może ten film na krążku dvd bo na vhs już go mam.Będę wdzięczny za każdą konkretną odpowiedź!!!

ocenił(a) film na 5
rainman2042

Film znajduje się w zapowiedziach CARISMY w serii Kino Akcji

ocenił(a) film na 5
holstensa

Już jest w kioskach. Dzisiaj kupiłem.

ocenił(a) film na 8
holstensa

Witam i dzięki wielkie za info a jak jakość na płycie z filmem jeśli chodzi o obraz i dźwięk hmmm.....???!!

ocenił(a) film na 5
rainman2042

Obraz i dźwiek w filmie są w porządku. Sama produkcja to przeciętny akcyjniak, ale ogląda się go dobrze. Fanom takiego rodzaju kina można film polecić 5/10

ocenił(a) film na 8
holstensa

Witam i dzięki wielkie za info co i jak oraz pozdrawiam.

rainman2042

Ostatnio widziałem "Midnight Man'a" w serii "Filmy 2 - Jedno DVD". Jednak polecam poszukać filmu w wydaniu Film Media, w amaray'u, z lektorem i napisami. W tej samej edycji wypuścili też "Viper" i "Bounty Tracker", przynajmniej o tych wiem. Swoją drogą, ciekawe kiedy wyjdzie na dvd trylogia "Snake Eater". "Hycel 2" doczekał się już trzech wydań, a reszta lamasów leży.

illusionbandit

p.s. W serii "Filmy 2 - Jedno DVD", czyli w dystrybucji Global Pictures, "Midnight Man" występuje pod tytułem "Nocny Wojownik". To ta firma, która lubi nadawać filmom nowe, wymyślone przez siebie tytuły, dlatego koniecznie przed wyciągnięciem portfela należy sprawdzić tytuł filmu w wersji oryginalnej (na szczęście jest, w nawiasach), by nie popełnić omyłki i kupić co innego, niż się sądziło. Myślałem, że pod tytułem "Nocny Wojownik" kryje się inny film z Lamasem, "Night of the Warrior", który chętnie bym nabył na dvd, ale w porę się spostrzegłem.

ocenił(a) film na 5
illusionbandit

Ostatnio wydali ŻYCIE CARLITO pod jakimś śmiesznym tytułem.

holstensa

Zycie Carlito wydali pod idiotycznym tytulem Sztuka Przetrwania

ocenił(a) film na 10
karpik115

Tak dokładnie, jak wcześniej powiedział karpik115 Życie Carlito został wydany pod tytułem Sztuka Przetrwania i niestety jakość obrazu jak i dźwięku jest bardzo kiepska.

ocenił(a) film na 6
kdomagaa1

KURDE!! Dzięki za info, było to u mnie, ale nie brałem, bo tytuł zmylił... jutro z samego rana pójdę i kupię, jeśli jeszcze będzie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones