Przysięga małżeńska.

ostatnia wypowiedź: grzesiek12_93
sad_letter sad_letter
ocena: 7

Witam, wczoraj byłam na tym filmie w kinie. Oczarowała i wzruszyła mnie przysięga małżeńska, którą sobie powiedzieli. Czy pamięta ktoś słowa, które dokładnie powiedziała Paige? Pamięć mnie zawiodła i nie mogę sobie przypomnieć. Będę wdzięczna za odpowiedzi.

  • 1923 1923
    ocena: 5

    Paige: I vow to help you love life, to always hold you with tenderness and to have the patience that love demands, to speak when words are needed and to share the silence when they are not and to live within the warmth of your heart and always call it home.
    Leo: I vow to fiercely love you in all your forms, now and forever. I promise to never forget that this is a once in a lifetime love.

    • sad_letter sad_letter
      ocena: 7

      Najmocniej dziękuje :)

  • grzesiek12_93 grzesiek12_93
    ocena: 10

    Mnie oczarował cały film. Byłem na nim w kinie w walentynki z dziewczyną. Muszę przyznać, że historia jest bardzo wzruszająca i niezmiernie ciekawa. [spoiler] Ciągle miałem nadzieję, że jednak przypomni sobie wszystko sprzed wypadku. [/spoiler] Naprawdę szczerze polecam. Jeśli chodzi o filmy tego typu to jakoś za nimi nie przepadam, ale ten warto zobaczyć. ;)

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: