PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10010008}
1 792
chce zobaczyć
I Am Legend 2
powrót do forum filmu I Am Legend 2

Przecież pierwsza część była kompletna, na cholerę kolejna?

Remigiusz189

Skoro pierwsza część była petarda bo takie jest moje zdanie i tych których taka tematyka filmów interesuje to dlaczego nie? Ogółem film pokazuje najbliższy scenariusz najbardziej wiarygodny który mógł by zaistnieć w naszym świecie co byście wtedy zrobili ?

Kuba_Dan

Dlatego nie że historia była kompletna, zakończyła się i nie ma sensu dorabiać czegoś na siłę, co bym zrobił? Skąd mam wiedzieć? Będę się martwił jak się coś takiego wydarzy a że się nie wydarzy to nie będę się w ogóle tym martwił i zawracał sobie dupy głupotami

Remigiusz189

Nie była kompletna, zakończenie pierwszej części zostało na ostatnią chwilę zmienione przez studio, które w tamtym czasie nie chciało kontynuować tej historii. Oryginalne zakończenie można obejrzeć na youtube, jest otwarte, a postać grana przez Willa Shitha nie ginie.

Remigiusz189

Ale kogo obchodzi że nie chcesz oglądać? W ogóle tego nie włączaj lub nie idź do kina, nie ruxumiem takiego gadania.

Remigiusz189

Ale w czym problem . Jaka kompletna ? W sumie jestem wielkim fanem tego filmu , uwielbiam atmosfere tego postapokaliptycznego swiata i ciesze sie jak dziecko na druga czesc .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones