PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31930}
6,7 347
ocen
6,7 10 1 347
I Love You, I Love You Not
powrót do forum filmu I Love You, I Love You Not

Czy ktokolwiek skąd można wziąć ten film? Nigdzie nie mogę go znaleźć...

katrinka313

Po cholerę dajesz opinię 8/10 skoro nie oglądałaś tego filmu. ....Przez takich "specjalistów" gnioty mają wysokie oceny...

ocenił(a) film na 8
InSides

Wyobraź sobie, że oglądałam film...niby po co miałabym dodawać opinie nie oglądając go? Po prostu ten post dodałam dawno temu, ale ciężko spojrzeć na datę prawda??? Poza tym kimkolwiek jesteś nie masz prawa mi dyktować, jaką opinię mam wystawić i co jest gniotem, a co nie....mam swoje własne zdanie na ten temat i nie musi być ono wcale profesjonalne... od tego są zapewne "specjaliści" tacy, jak Ty...

katrinka313

Wycinąłęm wniosiek na podstawie dwóch faktów - wystawiłAś ocenę i zapytałaś gdzie go można dostać. Nagminnne na portalu jest wystawianie ocen filmom, których ludzie nie oglądali - premiera 2012 i 100 głosów. Do tego się odnoszę. I w miarę możliwości staram się takie zachowania piętnować. Nie chodziło mi o to, że akutat ten film jest gniotem ale że wiele filmów jest przecenianych na podstawie np trailera.
Szczęśliwego Nowego Roku! Pa!!! :)

ocenił(a) film na 8
InSides

OK masz racje często tak się dzieje że filmy są oceniane bezpodstawnie, ale ja też tego nie lubię i nie rozumiem więc sama tak nie robię. To tak na przyszłość ;) Pozdrawiam :)

katrinka313

oglądałaś ten film z napisamy/po angielsku czy jak? Bo nigdzie nie mogę znaleźć polskich napisów i nawet angielskich... ciągle wyskakują mi, UWAGA brazylijskie... :D

ocenił(a) film na 8
nataliea

Ja ogladalam po angielsku...nawet nie szukalam napisow polskich wiec nie mam pojecia czy gdzies sa dostepne.

katrinka313

To może ja się dowiem gdzie mogę go ogarnąć :D

gosiaczek193

http://www.vitorrent.org/torrent/e61ac4ec2242577c7742c5dfb2cba069cd338953 tutaj znalazłam torrent, ale jeszcze nie ściągnęłam, jak się okaże, że to ten film, to napiszę

martik

Dziękuję bardzo :D

gosiaczek193

ściągnęłam, ale tu jest podłożony rosyjski lektor i nie da się go chyba wyłączyć :/

martik

hahaha o kurcze a strasznie denerwujący jest??? Bo z napisami to problemu nie ma więc spokojnie ale Rosyjski?? uuuu :D chociaż lepsze to niż niemiecki lektor :D

gosiaczek193

Skąd masz napisy?

maluman

Nie mam jeszcze bo nie ściągnęłam jednak filmu < ten rosyjski mnie wystraszył> ale nie ma ich na (tu chciałam podać pospolite strony z napisami ale mi nie chciało wysłać komentarza- więc jak będę miała film to poszukam i dam znać ) gdzieś pewnie są :)

gosiaczek193

Nie ma... są rosyjskie, serbskie i tureckie :) Ja mam wersję filmu bez rosyjskiego lektora. Podaję nazwę pliku, może to pomoże znaleźć: I-Love-You-I-Love-You-Not-1996-DVDRip.avi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones