PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=444424}
6,6 46 575
ocen
6,6 10 1 46575
6,1 9
ocen krytyków
I Love You Phillip Morris
powrót do forum filmu I Love You Phillip Morris

Świetny film

ocenił(a) film na 10

Jim Carrey pasuje do swojej roli kombinatora, człowieka który wpada w ciągłe kłopoty jak ulał. Film jest dynamiczny, nie ma w nim chwili nudy. Oczywiście jezeli chodzi o komediowość filmu nie ma nic do zarzucenia ,jeżeli chodzi o wątek miłosny wbrew pozorom jestem bardzo zaskoczony jak zarówno Jim Carrey jak i Evan McGregor podołali swojej roli i świetnie odwzorowali parę, Carrey oczywiście w swoisty przerysowany sposób ale ogólnie dobrze się skorelowali. Część z osób pisze jako iż temat jest wyczerpany, mechanizmy działania głownego bohatera się powtarzają bądź sa podobne ale na miłość boską film opowiada prawdziwą historię . Mi się film osobiście całościowo bardzo podobał , muzyka, kompozycja, dobór aktorów, fabuła, nadaje się zarówno do bezmyślnego oglądania jak i może skłonić do rozważań.

ocenił(a) film na 8
Chuckson

Podzielam Twoją opinię. Mam wrażenie że ocena filmu jest lekko zaniżona, dla mnie film rewelacyjny, aktorzy zagrali swoje role świetnie. To ze bohaterzy to para homoseksualistów nie przeszkodziło mi się wzruszyć. Humor też o niebo lepszy niż w wielu komedyjkach z ostatnich lat, i to mimo że film nie jest do końca komedią. Duży plus ze scenariusz napisało samo życie. Dla mnie mocne 8. Moim zdaniem film ma tylko jedna wadę... jest za krótki :-).

użytkownik usunięty
JackNapierr

Popieram w 100%.
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones