PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=248534}

I bądź tu mądra

Go Figure
6,2 2 832
oceny
6,2 10 1 2832
I bądź tu mądra
powrót do forum filmu I bądź tu mądra

Dubbing

ocenił(a) film na 5

Najgorszy dubbing jaki słyszałam. Głosy są irytujące i nie pasują do postaci. Nie wiem jak
mogli zniszczyć ten film. Po prostu dużo lepiej brzmiał jedynie z lektorem.

ocenił(a) film na 8
asiasiao

To prawda. Oglądałam ten film na Disney Channel i stwierdzam, że oni w ogóle nie potrafią dobierać dubbingów, nie tylko w filmach ale także w serialach. Przez to źle się film ogląda !

ocenił(a) film na 4
asiasiao

mi też głosy podkładane przez aktorów na samym początku nie pasował do konkretnych postaci i nie mogłam się skupić na oglądaniu filmu, ale kiedy obejrzałam po raz drugi już nie zwracałam na to większej uwagi :)

asiasiao

Nie zgodze się że to najgorszy dubbing. To po prostu standartowy dubbing Disney channel. To znaczy FATALNY. Na szczęście znalazłem wersje z lektorem. Co do samego filmu. 4/10. Może 5/10 dla miłośników hokeja/łyżwiarstwa figurowego. Troche za bardzo po schematach polecieli, ale to idzie przeżyć. Szkoda że główna aktorka była tragiczna. W podobnej tematyce to bardziej polecam "Księżniczkę na lodzie", ewentualnie "Mighty Ducks".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones