PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32700}

I twoją matkę też

Y tu mamá también
7,1 29 530
ocen
7,1 10 1 29530
7,2 18
ocen krytyków
I twoją matkę też
powrót do forum filmu I twoją matkę też

coś innego

ocenił(a) film na 10

jak dla mnie trochę przypominał stylistyka Almodovara (nie chodzi mi tylko o częstą u niego tematykę seksualną)...film ciekawy na pewno nietypowy ale sama nie wiem jak go ocenić.z jednej strony nie powalił mnie na kolana ale z drugiej naprawdę go doceniam... dla mnie najlepszą rzeczą w tym filmie były komentarze narratora, pozornie w ogolnie niespójne z fabuła,ale ostatecznie jakoś do niej nawiązujące (np scena w której całą trójka jedzie szosą i mijają rozbitą ciężarówkę z jakimiś ptactwem)

ocenił(a) film na 8
tattwa

Film ten ma to do siebie, ze zupełnie inaczej ogląda się go za pierwszym razem - nie wiedząc o chorobie Luisy - i całkiem inaczej mając już tę świadomość.

Jestem ciekaw jaki procent widzów zorientowało się (po wszechobecnym motywie śmierci, która wręcz wisi w powietrzu przez cały film), że to ostatnie dni życia głównej bohaterki.

Co do Twojego skojarzenia z Almodovarem - mi osobiście nie nie pasowałby ten film do Niego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones