PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504562}

I zapadła ciemność

And Soon the Darkness
5,2 10 797
ocen
5,2 10 1 10797
I zapadła ciemność
powrót do forum filmu I zapadła ciemność

...Mimo, że filmu nie polecam, jedyne dobre słowo na temat filmu- Świetna piosenka,
która leci w trakcie napisów.

Dziwne jest to, że na filmie przysypiałam, ale napisy obejrzałam całe. Cóż. Wiec polecam
ten film, ale od początku do końca napisów ^^.

ocenił(a) film na 6
Syenne

To może trzeba oglądać filmy za dnia, a nie nocą. Nie poleca koleżanka filmu, którego nie widziała, nawet nie zanurzyła się w fabułę, bo przysypiała. To jakaś ignorancja.

Film dość ciekawy, porusza interesująca kwestię uprowadzania młodych kobiet w tamtejszych krajach.

haturi

Chciałabym zaznaczyć, że jest różnica między spaniem na filmie, a zmęczeniem, które objawia się chęcią spania.
Nie ominęłam ani minuty filmu i oczy miałam zamknięte, jak każdy człowiek, tylko podczas mrugania.

Poza tym, że temat mi się podobał sam w sobie, film jest wykonany dość marnie.
Ode mnie uczciwe 5/10, a jak widzę, Ty oceniasz na 6, więc czym się Nasza ocena różni? Praktycznie niczym.

A propos "oglądania filmów w dzień" - wybacz, ale za dnia zwyczajnie się uczę, wieczorem także, rzadko kiedy mogę coś obejrzeć. Jeśli już mogę, to właśnie w nocy.
Ale może tylko ja mam na głowie maturę i studia, reszta całymi dniami ogląda filmy- spoko.

Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones