PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639763}

INNI

7,8 418
ocen
7,8 10 1 418

INNI
powrót do forum filmu INNI

Film jest z założenia próbą przedstawienia swojego postrzegania zespołu podczas koncertu
przez reżysera. Czyli można by powiedzieć, że łapanie chwili. Czyli w zasadzie jest to impresja.
Dlaczego... dlaczego ten film trwa o 70 minut za długo? Byłby bardzo dobry, gdyby nie czas
trwania. Przegięcie.

ocenił(a) film na 9
szywyr

biorąc pod uwagę warunki w jakich go obejrzałam tydzień czy dwa temu, momentami żałuję, że nie trwał całą wieczność.
Poważniej: myślę, że to nagranie przeznaczone tylko dla fanów Sigur Rós. Innych będzie nużyć zawodzenie Jónsiego, czy na coraz to dziwniejsze sposoby pokazywany czarnobiały obraz - ja jednak odpłynęłam zapominając o bożym świecie, zamykając oczy i mając wrażenie, że nic poza tą chwilą się nie liczy. Nawet nie próbuję podchodzić do tego z technicznymi pytaniami pokroju "czy film jest dobrze nakręcony?", a zatrzymuję się na uczuciach które wywołał.
No i zawsze możesz wyłączyć po 4 minutach, lub zwyczajnie przerzucić się na oglądanie teledysków. ]:->

ocenił(a) film na 8
Isu

Zapewne na Openerze go widziałeś(aś) . Tylko się wsłuchiwać w dźwięki a reszta to super dodatek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones