PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=375630}

Idź twardo: historia Deveya Coxa

Walk Hard: The Dewey Cox Story
6,8 6 669
ocen
6,8 10 1 6669
6,3 6
ocen krytyków
Idź twardo: historia Deveya Coxa
powrót do forum filmu Idź twardo: historia Deveya Coxa

Nie polecam!

ocenił(a) film na 4

Tyle tutaj pozytywnych opinii - aż chce się oglądać. Pytanie tylko czy oglądaliśmy ten sam film ? Przykro mi to stwierdzić ale poziom żartu przedstawiony w tym filmie jest bardzo słaby. Film jest zdecydowanie za długi. Modliłem się żeby się już skończył:) Dlatego, że historia Deveya Coxa ma zdecydowanie więcej minusów, a ja mam wrażenie, że i tak spędziłem zdecydowanie za dużo czasu na tym filmie to skupie się na tych nielicznych plusach, które ten film mimo wszystko posiadał. Można do nich zaliczyć dobry soundtrack i odtworzenie klimatów danych latach. Poza tym kiepsko. Dla mnie "ujdzie", więc oceniam na 4/10 tak jak filmweb mi podpowiada:) Pozdrowienia:)

ocenił(a) film na 4
BaStI

Zgadzam się z oceną ;)
Całkiem dobry soundtrack jest przeplatany kiepskim humorem i dość prymitywnymi dialogami.
Film, więc dobry do oglądania (słuchania) w tle ;)

ocenił(a) film na 10
AnnxD

moim zdaniem prymitywne dialogi to celna parodia napuszonych i patetycznych dialogów jakie zawsze znajdziemy w hollywoodzkich biografiach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones