PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668254}

Idealna fala

The Perfect Wave
6,0 1 921
ocen
6,0 10 1 1921
Idealna fala
powrót do forum filmu Idealna fala

...

ocenił(a) film na 10

Byłem na wakacjach akurat nad polskim morzem. Wróciłem na obiad do domku i przeglądałem co dziś leci na darmowych kanałach. I tak trafiłem na idealną falę... Film pokazuje piękne krajobrazy kontynentów, mówi o wolności której tak wszyscy pragniemy, wraz z bohaterem przeżywałem te jego przygody i trochę z zazdrością obserwowałem jego sportowe wyczyny. Końcówka filmu niesamowita, przesłanie jakie niesie trafia do serca. Film podnosi na duchu, przyjemnie się ogląda.

ocenił(a) film na 8
dolcus

zgadzam sie z Toba! Lubie ten film bo naprawde pokazuje prawdziwa historie i daje nam sporo do myslenia.

ocenił(a) film na 5
dolcus

Jeśli oceniasz ten film na 10 tzn., że nie oglądałeś "Soul surfer". Film bardzo, ale bardzo podobny i 100 razy lepszy. Również można go podciągnąć pod takie kino katolickie, szczególnie zakończenie, że dano filmiki z prawdziwą Bethany, nie aktorką.

ocenił(a) film na 4
Gonaa

Trochę czasu minęło, to i jest nowa pozycja, może nie tak ciekawa jak te surferskie wspominane wcześniej, ale jak chodzi o kino katolickie i promowanie wiary, to jest w ścisłej czołówce, jak nie na podium.

http://www.filmweb.pl/film/Sprawa+Chrystusa-2017-777884

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones