PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139428}

Idiokracja

Idiocracy
5,9 35 452
oceny
5,9 10 1 35452
5,2 5
ocen krytyków
Idiokracja
powrót do forum filmu Idiokracja

Od samego początku zastanawiałam się dlaczego w tym filmie podjęty jest temat telewizji, żywności, śmieci itd. a brakuje internetu i wszelakich nowinek technologicznych jak xbox, smartfon itp.? Przecież film jest z 2006 r. nie z lat 90tych! Obecnie więcej czasu spędza się w internecie, grając w gry czy gadając przez komórę niż przed tv! Brak więc tematu wirtualnego "życia", brakuje także tematu sztuczności u kobiet a nawet coraz częściej u mężczyzn, te wszystkie make-up'y, sztuczne włosy i rzęsy, permanentne brwi, wypełniacze, implanty itd. itp....jak i sam ubiór o trans już nie wspomnę...
I nie potrzeba na to 500 lat... :( :)śmiech przez łzy...

ocenił(a) film na 6
777temida

wbrew pozorom 2006 to był jakiś początek nowoczesnych smartphonów. Pamiętam jak kolega na studiach kupił sobie iPhone to był jedyny na roku :) Ja wtedy miałem jeszcze t610 jakiś mega wow jeden z pierwszych z kolorowym wyświetlaczem i aparatem w zabójczej jakości kalkulatora. W zasadzie wystarczyło parę lat by dokonała się technologiczna rewolucja dzięki androidowi.

777temida

Film ten pokazuje jak głupi są ludzie. Jak film z 2006 roku ma mówić o smartphone.? Przecież pierwszy iphone miał premiere w 2007 roku. A film był kręcony w 2003-2004 albo i wcześniej. W 2007 roku to smarphone miało może 5 % ... i tak więc .. .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones