PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=530029}

Idy marcowe

The Ides of March
7,0 92 832
oceny
7,0 10 1 92832
6,9 34
oceny krytyków
Idy marcowe
powrót do forum filmu Idy marcowe

Im większe kłamstwo, tym więcej zapewnień że jest to prawda i sprawiedliwość tryumfuje. Tematykę można sobie darować, ale aktorów warto zobaczyć, i tylko po to, nic więcej.

nieugiety

W którym momencie w filmie zatryumfowała sprawiedliwość? Bo nic takiego nie zauważyłam...

ocenił(a) film na 5
zgarbik

OK, "prawda i sprawiedliwość tryumfuje". Tak może być. Nie, no to innymi słowy (wiadomego autorstwa) "kłam­stwo pow­tarza­ne ty­siąc ra­zy sta­je się prawdą", które są synonim polityki i polityków (w każdej epoce).

użytkownik usunięty
nieugiety

Uroczo pan walczy ze swoimi urojeniami,ale prosiłbym żeby pan nie wylewał swoich frustracji obrażając wszystkich polityków,bo jeśli obraża pan wszystkich polityków jakimś histerycznym stwierdzeniem, to obraża pan również ludzi takich jak Roman Dmowski na przykład,a to już nie dość że wzbudza pan wobec siebie niechęć, to nie pozostawia pan mi nic innego jak nazwania pania debilem po prostu. I zrownywanie hasła Goebbelsa z ludźmi prawymi,no to naprawdę, idiotyzm w najgorszym wydaniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones