PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681383}
4,3 13 133
oceny
4,3 10 1 13133
Igrzyska śmiechu: W pieszczeniu ognia
powrót do forum filmu Igrzyska śmiechu: W pieszczeniu ognia

Maiara mnie bardzo zadziwiła w tym filmie - jest lepszą aktorką od oryginalnej Katniss i o wiele ładniejszą. Szkoda że dostała rolę tylko w parodii a nie w Igrzyskach Śmierci...

ocenił(a) film na 4
sirBastet

Miałam takie same przemyślenia-piękna dziewczyna i dobra aktorka ale Lawrance jest na topie więc ...

ocenił(a) film na 5
sirBastet

gdyby KTOŚ jednak czytał książke to zapewne wiedzał by że Katniss nie była piękna, to naturalna pospolita, zwykła dziewczyna która była piękna w oczach Peety... jak dla mnie Maiara jest troche sztuczna, a co do jej kunsztu aktorskiego Maiari... zjadła zęby na komediach i ma talent do tego typu filmów ale wątpię żeby poradziła sobie z rolą katniss. Do tego Jen odzwierciedla Katniss w życiu wciąż jest normalną dziewczyną w normalnym związku mimo sławy jaka ją zbombardowała w niecały rok, co też dobrze sprzedaje film i potrzeba nam więcej świerzych, naturalnych i NORMALNYCH aktorek, a nie robienie celebrytek z silikonów

ocenił(a) film na 8
DymitrBielikow

dokładnie!

ocenił(a) film na 4
sirBastet

Według mnie jeśli chodzi o aktorstwo obie są na bardzo dobrym poziomie.
Natomiast uważam, że Maiara jest brzydka.

ocenił(a) film na 6
sirBastet

Może i dobrze, że nie dostała roli, przynajmniej zagrała w lepszej produkcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones