PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626983}

Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
6,7 212 913
ocen
6,7 10 1 212913
5,7 27
ocen krytyków
Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1
powrót do forum filmu Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1

Bo nie wiem czy pujdę na to do kina wiecie co nie czy nie? bo bardzo bym chciał iśc do kina i kino
jest fajne wiecie co nie....... a Igrzyska jest fajnym filmem jest najlepszym filmem więc czu pujde
jak myślicie moi znajomi?

użytkownik usunięty

Zależne jeśli chcesz iść na film 13+

użytkownik usunięty

Też się nabrałaś -.-

Zacznijmy od tego, że pisze się "pójdę" ;)

Według Multikina kategoria wiekowa wynosi 12+. Troszkę słabo, biorąc pod uwagę tematy poruszane w Kosogłosie i klimat książki. Nie ukrywajmy, że jest to najbrutalniejsza część. Mam nadzieję, że Part II będzie już z wyższą kategorią wiekową.

Nadienn

To jest prowokacja.Identyczny post pisał na forum Hobbita.

restar

Może też chce na to iść. Kosogłos i Bitwa Pięciu Armii to dwa z najbardziej oczekiwanych filmów końca roku.

PS/ lepszą prowokację ktoś zrobił pisząc 'czy po napisach końcowych zobaczymy JLow z bieliźnie?" :P

użytkownik usunięty
Nadienn

Raczej to jest prowokacja :-P

użytkownik usunięty
Nadienn

Widac tez sie nabrales, błędy są celowe.
Kolejna osoba

Po 1) to jestem kobietą, więc jak już to nabrałam.
Po 2) czasami lubię poprawiać ludzi, nie ważne czy ortograficznego leniucha czy tzw. trolla.
Po 3) teraz przynajmniej wiem mniej-więcej jakiego poziomu filmu mogę się spodziewać. Niestety.

użytkownik usunięty
Nadienn

AD.3
Rozwiń ten punkt.

Coś w stylu pierwszego filmu, czyli dużo czułości i mało książkowej brutalności. Osobiście miałam nadzieję na 15+, bo wtedy film miałby pazur, a tak boję się tony lukru między Finnickiem i Annie.

ocenił(a) film na 9

Ja na poprzedniej części byłem z 8 czy tam 9 latkiem to wiesz xd

Ty nie wiem czy "pujdziesz" bo widać po ortografii , że nie ukończyłeś wymaganego roku życia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones