PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626983}

Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
6,7 212 721
ocen
6,7 10 1 212721
5,7 27
ocen krytyków
Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1
powrót do forum filmu Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1

żeby przeżywać ten film trzeba być infantylnym jankesem

ocenił(a) film na 10
boldanes1

Wiesz... takie publiczne wyrażanie się na forum filmowym, w którym obraża się osoby, którym podoba się ten film, jest właśnie infantylne, więc... no właśnie...

użytkownik usunięty
lovedream426

10/10 hahahahah Stary poprawiłeś mi humor hahahahah

ocenił(a) film na 10

Skąd założenie, że jestem chłopakiem? Poza tym... te "dzieci emo" jak pięknie ich określiłeś/określiłaś... no cóż są bardziej kulturalne od Was...

Przepraszam... ale muszę...
ZMIERZCH NA 7?? A IGRZYSKA NA 1?!
Nikt nie rozumie Igrzysk, tak? Tylko Ty? Czyli skoro dałeś tak wysoką ocenę filmowi Zmierzch, to rozumiesz go, czy nie?

ocenił(a) film na 1
lovedream426

Mam prawo do ciut bardziej gniewnej wypowiedzi a przekleństw nie używałem.Ten film nie trafił w żaden zakamarek mojej duszy,a jedynie wkurzył swoim niskim przekazem.Myślę,że jesteś młodą osobą, a ja już z pokolenia które nie rozumie waszych filmów.Nie widzę przed wami świetlanej przyszłości jeśli takie oceny stawiacie "takim dziełom".

ocenił(a) film na 10
boldanes1

Rozumiem, że nie wszystkim ten film się podoba i każdy może podzielić się swoją opinią. Mi jednak przypadł do gustu, a poza tym jest nakręcony na podstawie naprawdę bardzo dobrej książki.
Jednak nie zmienia to faktu, że wyzywanie osób, którym ten film się spodobał jest infantylne i niekulturalne.

ocenił(a) film na 1
lovedream426

Może masz rację ale gdy wyczuwam film który według mnie jest z premedytacją głupi,a według ciebie dobry (co postaram się uszanować) to lekko mnie ponosi.Nie gniewaj się więc, za tego jankesa :) Coś tam pod nosem burknąłem na kształt słowa-przepraszam :) Mam nadzieję,że przeprosiny zostaną przyjęte.Pozdrawiam przeciwny biegun kinomanów :)

ocenił(a) film na 10
boldanes1

Przeprosiny zostają przyjęte :)

użytkownik usunięty
boldanes1

hehe otóż to, a dzieci emo just tu peeełno i dlatego dzieci nie rozumieją filmu i dają 10 :D a film to totalna kaszanka :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones