PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627599}

Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia

The Hunger Games: Catching Fire
7,3 290 864
oceny
7,3 10 1 290864
6,6 26
ocen krytyków
Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia
powrót do forum filmu Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia

Moja ocena 2

ocenił(a) film na 2

Wytrzymalismy z zona 23 min. Z tego co zdarzylem sie zorientowac jest to kontynuacja poprzedniej czesci. Dlatego daje 2 ze wzgledu na szacunek do fanow tego czegos... Nie dalem rady tego obejrzec... sorrt

ocenił(a) film na 3
MadMiktheBull

Wytrzymalem nie cale 2h i poszedlem spać, liczyłem na wiecej akcji mniej gadania. Film można by skrócić do 1.5h

użytkownik usunięty
UrbanCSS

I na całe szczęście przerostu akcji nad treścią nie było ;)

ocenił(a) film na 8

Bardz fajny film

użytkownik usunięty
realowiec

Bardzo wyczerpująca wypowiedz.

ocenił(a) film na 8

No raczej

użytkownik usunięty
realowiec

Kolejna wyczerpująca wiadomość.

ocenił(a) film na 8

Znowu to samo

użytkownik usunięty
realowiec

Czyli co?

ocenił(a) film na 9
MadMiktheBull

Nieeee no spoko zaczynać trylogię od części drugiej i nie wiedzieć nawet, że jest pierwsza część ^^ I, tak jak zawsze nie biorę pod uwagę takich wypowiedzi typu "nie wytrzymałem trzydziestu minut" i wstawić ocenę :D To już jak ktoś jest taki szybki i nie chce mu się, jednak oglądać, to niech po prostu nie wstawia oceny.

ocenił(a) film na 2
timbaland0

ja sie po prostu tym poczatkiem wykonczylem,... a do oceny kazdy ma przeciez prawo. Moze po prostu nie moj gust i tyle, co znaczy ze innym sie moze ten film podobac... To tylko moja opinia, nic wiecej.

ocenił(a) film na 5
MadMiktheBull

Każdy ma prawo do wystawienia oceny. Ale po obejrzeniu całości filmu bo ten film trwa 2 godziny. Nie raz zdarza się tak że film ma słabe 20 minut a potem się rozkręca. Zwykła przyzwoitość nakazywałaby powstrzymać się od oceniania. Ale jeżeli tak podstawowej sprawy nie rozumiesz to ... w zasadzie spuśćmy zasłonę milczenia. Szanowałbym cię jako widza gdybyś dał 2/10 , uzasadnił to i obejrzał całość Niestety wolisz być trollem... niechcący ale jednak. Przykre

ocenił(a) film na 6
timbaland0

Poniekąd to ma sens. Jeśli oglądasz film i masz dosyć po tych 20-30 minutach na tyle, by przerwać seans, to spokojnie można założyć, że w twoim przekonaniu jest to film co najmniej zły prawda?
Poniekąd sam rezerwuję ocenę 1 wyłącznie dla filmów których nie udało mi się dokończyć.

ocenił(a) film na 6
timbaland0

Poniekąd to ma sens. Jeśli oglądasz film i masz dosyć po tych 20-30 minutach na tyle, by przerwać seans, to spokojnie można założyć, że w twoim przekonaniu jest to film co najmniej zły prawda?
Poniekąd sam rezerwuję ocenę 1 wyłącznie dla filmów których nie udało mi się dokończyć.

MadMiktheBull

Miałam tak samo z początku nuda, ale radziłabym zobaczyć całe wtedy się spodoba na 100% Nie oceniaj filmu tak pochopnie po 23 min. Ta druga część powinna nawet bardziej ci się spodobać od pierwszej.

ocenił(a) film na 7
MadMiktheBull

oh serio ? na jakiej podstawie oceniasz film, skoro zacząłeś od środka i wyłączyłeś oglądając 23 min. no bądźmy poważni.

ocenił(a) film na 2
pawlaczzz

Nie musze przejechac calej Polski zeby wiedziec ze dany samochod jest zly lub dobry.... wystarczy mi 20 minut jazdy probnej

MadMiktheBull

A co ma piernik do wiatraka? Samochód a film to co innego, nie da się tego przyrównywać. Równie dobrze można powiedzieć że nie smakowało mi mięso po 20 minutach pieczenia. No nie smakowało, bo było surowe, bo 20 minut to za mało. Może do oceny samochodu wystarczy (nie wiem, nie znam się, w swoim życiu prowadziłam tylko rower), ale dla, między innymi, filmów to za mało.

ocenił(a) film na 2
LadyAnna6

a jak napisze ze James Bond to gniot to tez bedziesz mi wmawiac ze to zajebista seria jest??? Ludzie cos mi sie nie podoba i tyle...

MadMiktheBull

Nikt Tobie niczego nie wmawia. Po prostu Twoja argumentacja dla oceny filmu po 20 minutach seansu jest po prostu żałosna i zalatuje mi tu raczej dzieciakiem, a nie żonatym facetem.

użytkownik usunięty
marcin261287

Raczej Ty zalatujesz sfrustrowanym nastolatkiem, skoro typ tylko wyraża swoją opinię, a Ty mu inwektywą walisz. Ja osobiście bym najchętniej za samą Lawrence dał 1/10 bez oglądania ;-D ale powstrzymuję się. ;-)

Wyrażanie głupich opinii jest dozwolone, aczkolwiek powinno spotykać się z potępieniem. Tak jest w omawianym przypadku, nic więcej.

użytkownik usunięty
marcin261287

Ale czemu z potępieniem? To że uważam 80 procent ludzi za debili (naprawdę tak uważam), to chyba nie powód, żeby im to mówić? Jak są z tym szczęśliwi jednocześnie będąc nieszkodliwymi to ich sprawa.

Wrzucając post na publiczne forum muszą się liczyć z reakcją. Mogą sobie być "szczęśliwi", ale niekoniecznie muszą się z tym afiszować.

użytkownik usunięty
marcin261287

Od tego jest forum, by pisać swoje opinie. :)

MadMiktheBull

Powtórzę swoje poprzednie słowa: co ma piernik do wiatraka? Ja skomentowałam Twój argument, porównanie, a nie opinię.

ocenił(a) film na 2
LadyAnna6

Nie macie tak ze cos wam po prostu nie przypada do gustu??? Nie smakuje etc.

ocenił(a) film na 10
MadMiktheBull

Masz prawo wystawić nawet 1, ale nie mów, że 20 minut wystarczy na sprawiedliwą ocenę. Ja np. Mrocznego Rycerza zaczynałem oglądać z 4 razy i nie przebrnąłem przez 30 minut, ale gdy w końcu obejrzałem cały, film na prawdę mi się spodobał. Proponuję obejrzeć film jeszcze raz i jeśli nadal będzie według ciebie zasługiwał na 2, to ok.

ocenił(a) film na 5
LadyAnna6

Przecież to ignorant. Uważa że ma święte prawo zaniżyć ocenę na portalu bo 20 minut mu wystarczy. W dodatku arogancki... kłóci się o rzeczy oczywiste oparte na zwykłej przyzwoitości. Tak własnie psujemy ten portal.

MadMiktheBull

Jak można oceniać film po 20 minutach ? - normalnie gratulacje, że po takim czasie potrafisz ocenić całość filmu brawo dla twojej głupoty .

ocenił(a) film na 2
buterfly

Wyzywacie czlowieka bo ma iine podejscie do sprawy niz wy... To JEST TYLKO FILM!!!!!

MadMiktheBull

Zastanawiam się tylko w, jaki sposób wystawiłeś ocenę filmowi, którego widziałeś zaledwie 20 minut ?! Wybacz, ale nie jesteś wstanie po takim czasie sprawiedliwe ocenić filmu .

ocenił(a) film na 5
MadMiktheBull

Twoja reakcja jest dziecinna. Ty jesteś żonaty ??? Reagujesz jak gimbaza. Dzieciaku...nie chodzi o ocenę 2/10 którą masz prawo dać ale o to że żałosne jest ocenić po 20 minutach. Boże ile ty masz lat ??

ocenił(a) film na 10
MadMiktheBull

Co za wał... Władcę Pierscieni też zaczynałeś od Dwóch Wież a potem wystawiałes recenzję całosci...? Brak słów...

ocenił(a) film na 2
obreb_2

Najpierw przeczytalem cala trylogie Tolkiena. Mam dla Was film "Anal Buffet 3" tylko nie oceniajcie po 23 min. koncze sie znizacz bo nie ten poziom... sorry

ocenił(a) film na 2
MadMiktheBull

@znizac

ocenił(a) film na 10
MadMiktheBull

Na drzewo, ignorancie...

ocenił(a) film na 5
MadMiktheBull

A więc osoby które nie psują portalu i starają się rzetelnie oceniać filmy bo kochają filmy to nie twój poziom. Moze za 20 lat wyjdzie z ciebie gimnazjum.

MadMiktheBull

Jezu.Nie wytrzymam.Ludzie jeżeli nie widzieliście całego filmu a tym bardziej części poprzedniej nie wypowiadajcie się a w szczególności nie oceniajcie filmu ponieważ tylko zaniżacie ocenę.I z tego co Pan pisze to jest Pan żonaty i wydaje mi się że tak dorosły mężczyzna powinien już wiedzieć że jest to po prostu mało dojrzałe zachowanie, jeszcze kłócić się z innymi ludźmi którzy widzieli ten film do końca wraz z poprzednią częścią.

ocenił(a) film na 10
MadMiktheBull

ludzie maja rację.... zacznij najpierw oglądać od części 1, ponieważ jest to kontynuacja.... co kilka minut powracają wątki z części 1 i są kontynuowane, co może być sporym zamieszaniem dla osoby która zaczyna "serię" własnie od tej części. Jakbym tak własnie zrobił to bys się nie zanudził. dlaczego???? a no dlatego że wszystko układa sie w spójną całość i cały czas wracasz pamięcią do części 1 przypominając sobie poszczególne wątki i "jak to było". Jesteś wtedy zmuszony do myślenia i wracania pamięcią.

MadMiktheBull

Zgadzam się, kiczowata bajeczka dla gimnazjalistów.

ocenił(a) film na 2
MadMiktheBull

Spoko.Nic Cię ominęło. To ścierwo jest dla jakiś głupich nastolatek...

użytkownik usunięty
pliseq

i mówi to ktoś kto twierdzi że nie obraża kolejny dowód działalności twojej by dostać bana za łamanie regulaminu.

ocenił(a) film na 2

Kiedy napisałem, że nie obrażam?

użytkownik usunięty
pliseq

wypierałeś się tego na forum Kosogłosa 2 nie udawaj bardziej głupiego niż jesteś.

ocenił(a) film na 2

A weź mi to zacytuj?

użytkownik usunięty
pliseq

"Moderator zachowuje się jak bezrozumny robot.
Tylko dlatego, że Flower obraża innych, obrywam
także ja, ponieważ go cytuje"

łyso ci? A w tym temacie obrażałeś dużo wcześniej.

ocenił(a) film na 2

Gdzie tam jest napisane, że nie obrażam? Napisałem jedynie, że to skandal, że moderator usunął również mój post, w którym jedynie Cię zacytowałem.

ocenił(a) film na 8
MadMiktheBull

a moja ocena jest taka... za dużo hejterów na tym filmwebie. Jak ocena może być dobra jak siedzi sobie taki i wstawia oceny jak najniższe.Nie zdziwiłabym się jeżeli ma więcej kont ... "bo co jak mnie się nie podoba to już innym też. jak to możliwe że ten film ma taką dobrą ocenę..." Podsumuje to tak filmweb powinien wprowadzić coś w stylu abonamentu wtedy takie osoby nie będzie stać na włażenie i pisania głupot. A administratorzy też będą łatwiej mogli wyłapywać takie kwiatki...

Wracając do filmu. Film jak film... nie odzwierciedli książki. Jednak dla mnie 2 część była słabsza od 1, bo faktycznie było mniej akcji. Była odrobinę większym odzwierciedleniem książki (bez kilu drobnych scen + taka jedna dotycząca dystryktu 13). Jakbym miała oceniać film w stosunku do książki to pierwsza część: 5, a druga co najmniej 7.

ocenił(a) film na 5
Frogsia

A nie pomyślałaś, że to też działa w drugą stronę? Sporo jest fejkowych kont, oceniających crapy na 10, bo to ich "ulubiony film, a jeśli tobie się nie podobał to się nie znasz!11".

Co do samego filmu to mierny, jeszcze słabszy od pierwszej części. Ostatnio widziałem trailer 3 części, aż się boję pomyśleć co to będzie. :)

MadMiktheBull

Oceniasz książkę po wstępie, nawet nie wiedząc jaka jest jej dalsza zawartość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones