PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504776}

Igrzyska śmierci

The Hunger Games
7,2 369 497
ocen
7,2 10 1 369497
6,5 33
oceny krytyków
Igrzyska śmierci
powrót do forum filmu Igrzyska śmierci

Honest Trailers

ocenił(a) film na 1

Film robiony przez idiotów - dla idiotów. Serio ludzie, aż obawiam się o iq przyszłych pokoleń skoro
oglądają , na dodatek zachwycają się tymi gniotami z przyjemnością oddając swoje pieniądze
korporacjom na produkcję. Polecam obejrzeć filmik w linku i zastanowić się nad przedstawionymi tam
argumentami. xD Tymczasem pierxolcie się ,p

http://m.youtube.com/watch?v=_hp_xsUg9ws

czarny18_88

Haha uwielbiam te przeróbki trailerów!

czarny18_88

Możesz uważać jak chcesz, ale ten film ma jednak jakieś przesłanie.

ocenił(a) film na 5
BEST_moviefan

Owszem,ma.
Takie,że nasz gatunek jest straszny,a każdy z nas ma trochę z tyrana,(to tak pokrótce z morału ;] ).
A co do filmu,myślę,że fabułę uszlachetnia obsada,myślę o : Donald Sutherland i Stanley Tucci.
Pozdrawiam

Z_na_poddaszu

No tak tylko że nazwiska nie grają, a w tym przypadku to już szczególnie. Gra tych aktorów śmiało mogłaby być zastąpiona przez mniej znanych, którzy zagraliby lepiej. Udział tych panów w tym filmie to tylko marketing, znane cenione nazwisko, aktor którego znamy i szanujemy zawsze miło widziany. Chociaż zasadniczo nic nie wnoszą do tego filmu.

ocenił(a) film na 5
RealKalps

Faktycznie,nazwisko nic nie czyni.Tucci nie zagrał źle,ale masz racje epizodyczna rola nie zmienia nic w filmie.Pomimo to nie zamieniłabym go na innego aktora ;) Co do Sutherlanda,to (jak na mój gust) dobrze odegrał rolę zimnego i nieczułego prezydenta.
Podsumowując obsada dobra,wyszło średnio...

Ps:Dodam do tej listy jeszcze jedną osobę,a mianowicie Woody'ego Harrelsona.Który jak dla mnie świetnie odegrał rolę nietrzeźwiejącego mężczyzny w średnim wieku,po wielkiej traumie z lat młodzieńczych :D

Z_na_poddaszu

Też lubię Harrelsona i również myślę że zagrał Ok. Zgadzam sie również że Sutherland pasował do roli i dobrze że to on się wcielił w postać prezydenta. Powiem więcej, dla mnie Jennifer Lawrence zagrała bardzo dobrze :-) Nie jestem wielkim fanem tego typu kina i w podobnej konwencji to cenię film Battle Royale. Ale od czasu do czasu lubie obejrzeć coś odmóżdzającego made in USA. Tylko mój problem z Igrzyskami jest taki że kiedy film momentami robi się ciekawy i trzyma w napięciu to za chwilę następuje jakiś zwrot fabularny lub scena ktore są zwyczajnie...głupie i śmieszne. No ale cóż, trudno ;)
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
RealKalps

Trudno nie cenić takich aktorów,co do gry aktorskiej Lawrence,to nigdy nie mówiłam,że była zła :) Fabuła moim zdaniem interesująca,a takie a nie inne zwroty akcji możesz zawdzięczać wiernej ekranizacji książki...Czytałam wszystkie części i nie było aż tak rażących rozbieżności jak w niektórych.Choć muszę przyznać,że książka jest lepsza, czytałam z zapartym tchem,pomimo że wcześniej widziałam 1 część Igrzysk...
Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 9
czarny18_88

Każdy ma swój gust jednak nie jest to film dla idiotów. Bardziej bym powiedziała, że filmy dla idiotów to Bruno albo Borat xDDD

ocenił(a) film na 2
Megawiki2001

oczywiscie komedie to film dla idiotow , a sf z "przeslaniem to filmy dla inteligentnych ludzi

ocenił(a) film na 9
czarny18_88

Każdy ma swój gust filmowy i tyle. Mi osobiście film się bardzo podoba.

ocenił(a) film na 6
czarny18_88

Miło że martwią cię przyszłe pokolenia ale może też pomyśl trochę o swoim bo to ty jesteś tak inteligentny że bez obrażania ludzi nie potrafisz się obejść pokazując tym samym jakie to twoje pokolenie lepsze...
Jak czytam teksty w stylu jakie to współczesne pokolenie nastolatków jest gorsze od poprzednich to mi przychodzi na myśl taki tekst nauczycielki do uczniów z pewnej komedii "pokolenie zdegenerowanych maniaków internetu i gier komputerowych, my przynajmniej mieliśmy hasz i sex grupowy". Tak więc jak krytykujesz współczesnych nastolatków to nie zapomnij wymienić głupot twojego pokolenia bo jestem pewien że mądrzejsze nie było ;)

ocenił(a) film na 5
Spicke

Trafnie ujęte!

ocenił(a) film na 8
czarny18_88

Sam jestes idiota nie znasz sie to ryj

ocenił(a) film na 4
hercules38

Bardzo inteligentna wypowiedź.

ocenił(a) film na 8
badzio343

bo nie jest wart ten koles bym sie wysilał

ocenił(a) film na 9
badzio343

Użytkownik hercules38 obraża każdego, kto nie zgadza się z jego opinią. Nie radzę z nim dyskutować, to jak szachy z gołębiem. Nieważne jak dobrze by się nie grało, gołąb i tak poprzewraca wszystkie pionki, narobi na szachownicę, i będzie dumny z wygranej.

ocenił(a) film na 4
Megafil666

Wcześniej już go widziałem na forach i dziękuję za troskę, nie będę mu odpowiadał, zwłaszcza, że nie wysilił się na sensowną odpowiedź na prowokację z mojej strony.

ocenił(a) film na 4
czarny18_88

Peta Melark SONG:)
https://www.youtube.com/watch?v=IvPT2QuCIOA

ocenił(a) film na 1
czarny18_88

Musiałem wziąć stoperan po kilku minutach tego badziewia.

czarny18_88

Chciałem z kimś przeprowadzić dyskusję na forum tego dennego filmu, ale jak poczytałem te niedojrzałe, głupie, bezwartościowe, bezargumentacyjne, płytkie, patetyczne komentarze, straciłem wiarę w jakikolwiek sens rozmawiania z imbecylami. Mam po prostu ochotę napisać to co Ty.
"pierxolcie się"

Nie rozumiem fenomenu, wszystko w tym filmie leży - fabuła, muzyka, gra aktorska nawet wgryza się pod ziemię, zdjęcia - wszystko. Naprawdę miałem nadzieję że może coś ominąłem, że czegoś tu nie widzę, że może jestem nieobiektywny - ale komentarze "fanów" na szczęście sprowadziły mnie na ziemię i utwierdziły znowu w przekonaniu, że to gniot.

Ale z drugiej strony nie ma co się dziwić nastolatkom, którzy w swoim życiu widzieli tyle kultury, ile pokazał im fejsbuk.
Jak bym w życiu nie próbował piwa, to też uważałbym że woda jest pyszna i ma bogaty, głęboki smak.

Fryzomaniak

Haha, jesteś na tym samym poziomie jak ci, którzy pisali opisane przez Ciebie komentarze. Z tym, że stoicie po przeciwnych stronach tego samego płotu.

ocenił(a) film na 10
czarny18_88

zamilcz człowieku. Igrzyska śmierci to arcydzieło.

czarny18_88

Najlepsze ze ten film odniosl duzy sukces.To chyba jakis zart.I jeszcze Lwrence dostala za te role nagrode dla najlepszej aktorki.Swiat zszedl na psy.Zamiast zrobic z tego dynamiczny film(chyba historia tego wymaga)to chcieli zrobic jaki film moralno-psychologiczny czy cos w tym guscie.Bo sam nie wiem.Po co te przedluzajace sie sceny i jej twarz przez 5 minut gdy nic nie mowi.Spierdzielony film na maxa.Igrzyska w tytule a tu wlasciwie brak scen walk,a jak juz byly to tak jak przez mgłę jakas,widziane jej oczami jakby w jakims dziwnym transie,dziwne dzwieki/muzyka ,jakas psychodeliczna.Tak jakby niedopracowane,przypadkowe sceny pozlepiali.Dziwne.nawet nie wiem jak to nazwac.Powtorze sie najbardziej mnie irytuje ze ten film byl tak rozreklamowany jakb y to jakies arcydzielo bylo.I od razu powstaly nastepne czesci.Lipa straszna.Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones