PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504776}

Igrzyska śmierci

The Hunger Games
7,2 369 197
ocen
7,2 10 1 369197
6,5 32
oceny krytyków
Igrzyska śmierci
powrót do forum filmu Igrzyska śmierci

To jest film na podstawie ksiązki, więc hejtujcie książke albo autora za taką historie. Dla mnie jest to po prostu bardzo, ale to bardzo przyjemny film w którym można zobaczyc odbicie teraźniejszości. Aż żal patrzeć na wypowiedzi typu ,,Chora fabuła, mordujące się dzieci w państwie totalnie spedalonym" lub ,,Stephane Collins nie leczyłbym psychiatrycznie lecz podał 200 nasion bielunia i po 4 godzinach wypuścił w centrum metropolii - to byłaby lepsza kara". To mają być dorośli ludzie?

BlakJoint

To trochę tak, jakby ludzie nie rozumieli co oglądają. Jak byk jest pokazane, że główna bohaterka - ba! nawet dwoje bohaterów - nie chcą zabijać i nie chcą by ludzie odpowiedzialni za tą masakrę ich zmienili w maszynki do zabijania. Owszem byli tacy, który lubowali się w zabijaniu (byli do tego szkoleni i sami się zgłaszali), no ale błagam! nie o tym była ta historia.

Inna sprawa, że niektórzy namiętnie puszczają fragmenty, gdzie widać mordujące siebie nawzajem dzieci. To jest dopiero chore.

użytkownik usunięty
BlakJoint

Nie jestem dorosły, lecz szefowa bardzo mnie lubi i razem twierdzimy, że niemożliwe jest siłą ręki charatnięcie za włosy strażnika paczek - silne pociągnięcie - i ukręcenie karku ku radosze dzieci. Spróbujcie tak zrobić z głową kogokolwiek - to się nie uda.

ocenił(a) film na 7

Co ty się czepiasz jednej sceny w filmie? Ocenianie film na podstawie jednej sceny jest załosne.

użytkownik usunięty
BlakJoint

Bo nienawidzę przemocy z udziałem dzieci i kogokolwiek, znowu wypiłem wódę i amfetaminę i wódę id....

użytkownik usunięty

Kompromitacja. Sprawdziliśmy ..KATNISS.. strzela do woreczka i nie ma takich środków pirotechnicznych aby po trafieniu strzały łuku opadły na ziemię i zdetonowały. To nie ma szans w realu.... AP, HMTD, Hg(CNO)2, PbN6, AgN3, DDNP, Ag2{C2NO3)... i wiele innych co walną z prędkością naddźwiękową, aby to rozpoczęły nawet po upadku ze 1000m.



W worku są jabłka, które po zetknięciu z ziemią uaktywniają miny rozłożone wokół sterty przedmiotów zebranych z Rogu Obfitości.

ocenił(a) film na 8

Weź pod uwagę że akcja dzieje się w przyszłości i film zahacza o gatunek Science Fiction.

I jak to się odnosi do oceny filmu? Wgl o jaką scenę chodzi, bo jakoś nie rozumiem twojego toku myślenia. Może potrzebujesz jakiegoś specjalisty, bo wóda... amfetamina....wątroba nie ma z tobą lekko.

użytkownik usunięty
Nadienn

Nie nawidzę przemocy z udziałem dzieci (i kogokolwiek) i koniec kropka.

Już wiem o jaką scenę chodzi! I masz złe info, bo jest możliwe skręcenie karku w taki sposób. Wystarczy w odpowiednim miejscu złapać i pociągnąć dosyć mocno. UWAGA! NIE PRÓBUJCIE TEGO ROBIĆ W DOMU!

użytkownik usunięty
Nadienn

Chłopie ja romansuę z szefową o nieco 20 lat starszą (lecz dość nerwową - trudno), jestem cnotka. Acha i jeżeli nóż kuchenny rzucasz do celu to jeżeli w momencie rzutu trzymałeś za ostrze to w cel wbije się po ok 3m, jeżeli w momencie rzutu trzymałeś za trzonek to w cel skieruje się ostrzem po przecyciu ok 5m TRZEBA POWICZYĆ!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
Nadienn

Kurde ale pocziwą mam majstrową: wie przy jakiej maszynie nałożyć rękawiczki (lub ich nie nakładać), strzela dowcipy, kupiła terenówkę-Mercedesa i umię "strzelać" kręciołki samochodem na śniegu, jest niezwykle zabawna i jest nieprzejednanym wrogiem amfetaminy (nie dziwię siej.....) no i ogólnie jest o blisko 30 lat starsza ode mnie i jest niezwykle ponętna.... Tomek

Ja jestem dziewczyną, a ty masz słabość do dużo starzej babki. Nazwałabym to jakoś ładnie, ale chyba nie ma sensu. I ogranicz picie, bo masz nieskładne myśli.

użytkownik usunięty
Nadienn


Cześć Nadienn. Ja jestem prawiczkiem i nie mam możliwości tego zmienić (chyba że azydek sodu NaN3) inaczej wszyscy leją, śmieją się itp. Mam 37 lat i 88 kg przy 175 cm wzrostu i jestem bardzo chudy (duża gęstość kości i mięśni) i mam super wygląd.
Niestety teraz to tylko liczy się rozmowa (cwaniaczka gadka kłamstwo) i KASA.
Niestety wygląd i sprawność fizyczno-umysłowa nic nie znacża w 2014 i nic tylko rozmowa,rozmowa, rozmowa i nic.....
WYGLAD TO SYFFFFFFFFFFFF
LEPIEJ BYĆ SPARALIŻOWANYM CWANIAKIEM, niż PEŁNOSPRAWNYM PRZYSTOJNYM " MILCZKIEM"

użytkownik usunięty
Nadienn

NIE JESTEM BRUTALNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czego nie można powiedzieć :..."Igrzyskach śmierci"
"IGRZYSKA ŚMIERCI" to syf ta seria to nieposkromiona brutalność

ocenił(a) film na 7

A który film nie jest brutalny? Raz piszesz, że nie jestes dorosły, raz piszesz że masz 37 lat. Weź się chłopcze zdecyduj. Piszesz lepsze bajki niż niejeden pisarz. A ,,twoja szefowa" raz jest starsza o 30 a raz o 20 lat. I mnie naprawde nie interesuje zdanie dziecka, któremu buzują hormony i ma słabość do starszych kobiet.

Mam nadzieję człowieku, że jesteś trollem. Jeśli nie, to rzeczywiście nie jesteś brutalny. ''PEŁNOSPRAWNY'' też chyba nie do końca. Wydajesz się być zakompleksionym dzieciakiem, który chce się pochwalić wiedzą chemiczną. I nie wyzywam od dzieciaków tzw ''gimbazy'', bo sama mam 14 lat. To określenie stanu umysłu, w którym wiek nie ma znaczenia, choć szczerze wątpię w Twoje 37 lat. A szefowej, która prawdę mówiąc mnie nie interesuje, współczuję fatalnego gustu. O ile jakaś szefowa istnieje.

użytkownik usunięty
Trollvis

Cześć.
A jeśli pytasz co to troll?
Zrozumcie mnie weekend był i tszeba zaszaleć za pomocą środków legalnych i nielegalnych.
Rozumiecie.

BlakJoint

Czasami szkoda słów na niektórych ludzi. Jestem fanką zarówno książek jak i filmów, ale jak widzę konstruktywną krytykę to po prostu rozumiem, że komuś się to nie podoba, a jak jeszcze potrafi podać jakieś argumenty to znaczy, że inteligentny człowiek. Większość jednak oburzonych ''dorosłych'' po prostu nie rozumie przesłania, które jakoś strasznie ukryte nie jest. A potem obrażają ludzi i zaniżają ocenę.

użytkownik usunięty
Trollvis

Ale ostra libacja była.......... Co jusz pewnie zaóważyliście....... Weekend wszakrze........ Cześć nie gniewajcie się........ może nie wszystko co pisałem jest prawdą w 100% (czego też już - jak widać- domyśliliście), ale większość to prawda.
Brutalność brutalność i brutalność dzieci i - jak widziliście - nie zmieniają tego żadne narkotyki i alkohol. Brutalność i szkoda słów, Idę dalej spać do pracy. Brutalny syf. Cześć.
Może nie wszystko to prawda co pisałem ale te 175 wzrostu i 88 kg wagi oraz to iż straszna chudzina ze mnie to prawda. Jak już ktoś myśli iż "gubienie kilogramów" to odchudzanie to jest w błędzie... Ja jusz jestem chudy jak zapałka lecz masa czyma się dalej na poziomie jakim pisałem i nie spada. Chociaż w realiach "dobrobytu" dyktatury Tuska i Komorowskiego, masa tesz mi zacznie momentalnie spadać...!
Pozdro...........Tomek.

ocenił(a) film na 7

O czym ty tu piszesz? Dziecko by się skapnęło, że piszesz same kłamstwa. A co do twojej oceny filmu, to ile kont jeszcze tu masz? Zresztą ten film nie jest aż tak brutalny. Brutalna scena w filmie to tylko włócznia wbita w Rue, jednak i tak nie było to aż tak drastyczne. A co do tego, ze straszna chudzina z ciebie przy wzroście 175cm i wagi 88kg to równiez jest kłamstwo. To nazywa się nadwaga, nie niedowaga.

użytkownik usunięty
BlakJoint

Cześć.
Już dałem o usunięcie konta.
Pisząc pod wpływem alkoholu i narkotyków trochę "ubarwiłem" moje opowieści, lecz w każdej z nich jest jakieś ziarenko prawdy....
Nie jestem już alkoholikiem i narkomanem. Tylko raz na parę miesięcy nachodziła mnie taka chcica.
Trudno tego co napisałem pod wpływem różnych miksów nic już nie cofnie.
Czesc

ocenił(a) film na 9
BlakJoint

Ale widze głupoty ci się tu rozwinęły pod twoim forum...Ja potwierdzam...Trzeba zrozumieć ten film ,a co filmy wojenne lub religijne nie ukazują mordowania dzieci?
To jest główna i wzruszająca tematyka...bo człowiek ma współczuć...Ma to na celu uświadomić z góry jak to jest okrutne...Film bardzo mi się podoba,tymbardziej że i tak jeszcze nie ma aż tak drastycznych scen które co rusz wykręcają głowę na bok ....Jest pokazane to w sposób prosty...I oczywiście właśnie postawa bohaterów,którzy unikają zabijania....I pokazują że walcząc dobrem można wyjść z tego żywym...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones