PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504776}

Igrzyska śmierci

The Hunger Games
7,2 369 215
ocen
7,2 10 1 369215
6,5 33
oceny krytyków
Igrzyska śmierci
powrót do forum filmu Igrzyska śmierci

tragicznie to samego filmu jeszcze raz powiem że nie umiem ocenić. Woody Harelson to wspaniały aktor i zawsze na poziomie. To samo Donald i Liam. Pytanie czemu ta trójka zechciała zagrać przy drewnianej Lawerance w filmie który opiszę jednym zdaniem

Dla dzieci za dorosły, dla dorosłych zbyt głupi.

ocenił(a) film na 10
kuboski7

Czyżby trolling?

lovedream426

nie można mieć własnego zdania bo od razu prowokacje?

Pamiętam pierwsze wzmianki o tym filmie. Nie wiedziałem nic i uważałem że to pewnie "bajka" w stylu zmierzchu. Tymczasem mamy film który z jednej strony nie nadaje się dla dzieci, a z drugiej strony dla dorosłych jest zwyczajnie nudny i tandetny (stroje godne Seksmisji).

Takie jest moje zdanie. Film pogrąża beznadziejna Lawrence, a ratują świetni Donald, Woody i solidny Liam

ocenił(a) film na 10
kuboski7

Ja Cię nie prowokuję. Naprawdę myślałam, że to trolling, przepraszam jeśli Cię uraziłam. Szanuję Twoją opinię, rozumiem, że można mieć własne zdanie. Co do tego, to moje jest zupełnie inne. Uważam, że Jennifer dobrze poradział sobie z tą rolą. Katniss naprawdę było ciężko zagrać, ponieważ jest to postać, która ma swój własny charakter, wcale nie jest miła i nie umie udawać. Dlatego myślę, że Jennifer dobrze poradziła sobie z tym wyzwaniem, zwłaszcza, że oglądając wywiady, które udziela, można zauważyć, że jej charakter jest zupełnie inny niż charakter Katniss. Takie jet moje zdanie, a co do pozostałych aktorów muszę się zgodzić. Donald i Woody są naprawdę świetnymi aktorami, a Liam też całkiem dobrze sobie radzi, ale niestety nienawidzę postaci, którą Liam gra, dlatego jeśli gra w taki sposób, że jego postać da się lubić, uważam, że powinien zagrać inaczej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones