PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504776}

Igrzyska śmierci

The Hunger Games
7,2 369 215
ocen
7,2 10 1 369215
6,5 33
oceny krytyków
Igrzyska śmierci
powrót do forum filmu Igrzyska śmierci

Drętwe,przewidywalne,odmóżdżone i bez żadnych treści badziewie dla niepełnosprytnych.
Z powodu mikroskopijnego móżdżku i braku serca nie jestem w stanie uwierzyc,że ten film może podobac się komuś powyżej 10 roku życia.
Przepraszam 99,9999999999999999999999999999999999999 filmów,ze użyłem sformułowania film w odniesieniu do tej wyjątkowo debilnej masakry.
Po zamachu smoleńskim,pielgrzymce kiboli na Jasną Górę czy nominacji "Poradnika pozytywnego myślenia" do oskara myślałem,że już nic mnie nie zaskoczy. A jednak !
To ,że ten sfilmowany mongolizm dostał tyle różnych dziwnych nagród i nominacji to tak jakby pośmiertnie odznaczyc hitlera Pokojową Nagrodą Nobla lub przyznac mu np.statuetkę Stowarzyszenia Fryzjerów Z Zespołem Zajebistego Dawna za najpiękniejszy zarost w historii świata.
Czuję,że oglądnięcie tego czegoś może zostac uznane za najlepsze lekarstwo na zatwardzenie w historii kinematografii. Mój kloc z prędkością komety i siłą wodospadu wyrywa się na wolnośc ..................
buziaki dla wszystkich przedszkolaków :)

ocenił(a) film na 1
clarencefilmweb

Podobno już kręcą Igrzyska śmierci 3,4,5 i 6.
W 2062 roku w 50 rocznicę nakręcenia Pierwszego Arcydzieła w Pierdziszewie Dolnym odbędzie się zlot jego wielbicieli .Językiem urzędowym będzie beczenie bo barany tylko taki znają ........

clarencefilmweb

Zwracam jedynie uwagę na to, że ten film nie powinien podobać się nawet osobom poniżej 10 roku życia! Dzieci zabijają dzieci. - Jak można serwować takie treści właśnie dzieciom?!

użytkownik usunięty
Slaught

Według ewangelii Mateusza Herod zarządził rzeź niemowląt. Biblia to gniot?

ocenił(a) film na 1

Masz jakieś wątpliwości ,ze gniot ?
To takie same bzdury dla niepełnosprytnych jak igrzyska śmierci .....

Chyba nie zrozumiałeś.
Znajdź mi inne filmy (12+) w których dzieci zabijają dzieci na rozkaz dorosłych.

Slaught

Człowieku w tej chwili na świecie jest ok 300 tys.dzieci które są żółnierzami i zabijają każdego także inne dzieci.

lucer

Piszę o kinematografii, ludzie!

użytkownik usunięty
Slaught

Biblia też literatura, jak Igrzyska Śmierci. I też dostępna dla dzieci. I jedno i drugie doczekało się ekranizacji.

Jeśli znajdziesz w Biblii wzmiankę o dzieciach mordujących dzieci na rozkaz dorosłych, to daj znać.

Aha. Jak już znajdziesz tę wzmiankę, to od razu podaj tytuł jej ekranizacji.

ocenił(a) film na 3
clarencefilmweb

Hehehe, a na torrentyorg jak tak napisałem, to pojechali po mnie wszyscy, że dla mnie tylko sex, wybuchy i napierdalanka i mam umysł drewna. To ich wyśmiałem. Zacząłem się nawet potem zastanawiać, czy to może ze mną jest coś nie tak, że jako jedyny widzę jaka to jest mega chałaaaa. Dziękuje, że nie jestem sam!!! :D

ocenił(a) film na 10
clarencefilmweb

Ale co konkretnie ci nie pasuje? Fabuła? Bo tak najeżdżasz najeżdżasz a tak naprawdę nic z tego nie wynika.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones