PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504776}

Igrzyska śmierci

The Hunger Games
7,2 369 197
ocen
7,2 10 1 369197
6,5 32
oceny krytyków
Igrzyska śmierci
powrót do forum filmu Igrzyska śmierci

Skoro zawsze w igrzyskach wygrywała jedna osoba i Katniss i Peeta jako pierwszy przezyli razem i
to był jakis ewenement to czemu w 2 części w momencie kiedy ich mentor przedstawia na ekranie
ich przeciwników którzy kiedyś zdołali przetrwać to o niektórych z nich mowi w sposób jakby im
rozbierze udali sie przetrwać podczas tych samych igrzysk tak jakby tam u ludzie rownież przetrwali
"razem" skoro niby Katniss i Peeta zrobili to Poraz pierwszy tak jakby niby przechytrzyli twórcę ktory
niestety skończył marnie.. Mógłby mi ktoś to wyjaśnić. Bo troche to dziwne taki poważny dosyć błąd
w filmie nie rozumiem troche tego. A za ksiazke dopiero sie zabieram wiec nie wiem jak to opisywali
w kasiazce ;) z góry dziękuje, buziaki :D

ocenił(a) film na 10
Dakotaaa

Od razu sorki za milio błędów ale pisze z telefonu i z aplikacji filmweb i nie mogłam zobaczyc wszystkiego co pisałam także sorki, ale mam nadzieje ze ktoś mnie zrozumie ;*

ocenił(a) film na 7
Dakotaaa

Ja też mam jedną uwagę ale nie jestem do końca pewny. Wydaje mi się że pokazali rodzeństwo które ,,wygrało Igrzyska 4 lata temu" Wychodziłoby z tego że przetrwali oboje. Ale nie jestem do końca pewien i mogę się mylić. Za pewne coś mi umknęło w filmie ale wole się spytać :)

ocenił(a) film na 7
andrikol

Dobra już wiem, pomyliłem części sorki hehe :)

Dakotaaa

Trybuci z pozostałych dystryktów nie wygrywali w tym samym roku.Po prostu każdy dystrykt miał specjalizację.Morflaliniści z dystryktu 6 potrafili genialnie się maskować,trybuci z 4 najlepiej pływali,dystrykt 3 zajmował się technologią, produkował telewizory i komputery i dlatego trybuci z tego dystryktu wygrywali dzięki wykorzystaniu technologii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones