PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=642854}

Illuminaci w przemyśle muzycznym

Illuminati Music Industry
6,0 315
ocen
6,0 10 1 315
Illuminaci w przemyśle muzycznym
powrót do forum filmu Illuminaci w przemyśle muzycznym

Niby wszystko układa się w zgrabną całość, a jednocześnie wygląda na ustawione. Niby takie potężne, tajemnicze Illuminati, a w jednym filmie zdobywamy o nim tyle informacji. Zastanawiam się kto zrobił ten dokument, bo jeśli wszystko jest prawdą to musiałby być to ktoś kto siedzi w tym po uszy.

Myrkurie

Nieciężko zauważyć znaki iluminatów na banknotach, kościołach, teledyskach, filmach itp. Po prostu jest to zbiór wszystkich spostrzeżeń, i przewidywań.

ValkiR12

Podobno Eminem sprzeciwia sie Illuminatom, ale w takim razie dlaczego nagrywa muzyke z Rihanną?

ocenił(a) film na 9
liver128

To już nie jest takie łatwe od tego uciec.Można się przeciwstawić ale za to dają ci ostrzeżenie,próbujesz uciec-lądujesz w więzieniu bo zarzuty zawsze się znajdą choćby zmyślone tak jak próbowali zgiąć Dmxa 2Paca i Jacksona.Eminem nie może ot tak z tego uciec bo skończy jak Jackson albo choćby Dmx 3 lata w więzieniu za niewinność.
Te całe lady gagi rihanny itd. już są tym przesiąknięte i tak zmanipulowane że nawet tego nie widzą a w hiphopie chociaż to okazują że o wszystkim wiedzą tylko 2 sprawa że nie każdemu udaje się z tego zawinąć.

ViAiPi

Skoro stworzyl Lady gage eminema i innych to znaczy że wypromowali też justina biebera, one direction selenę gomez i innych takich
illuminaci to zło
fu.ck the illuminati

użytkownik usunięty
Myrkurie

Nie. Kupa bzdetów.

Myrkurie

sama nie wiem ale to co się dzieje jest już na bardzo wysokim poziomie, to już jest etap ujawniania się i oswajania ludzi z tym wszystkim aż się boję co może być dalej, teledyski w których będą składane ofiary? Lady Gaga, Rihanna, Miley Cyrus, Madonna, Katy Perry, Beyonce to kapłanki iluminati nawet nie kryją się z tym, eksponują symbolikę iluminati, ukazują wyuzdaną seksualność, sado maso, homseksualizm seryjne morderstwa, kanibalizm, narkomania itd. już to dla nas jest niczym niezwykłym jesteśmy tak przesiąknięci w filmach i muzyce że uważamy to za typowe a nawet nudne a filmy o iluminati wypuszczają sami ludzie powiązani z tym wszystkim, prawda jest w nich wymieszana z kłamstwem, dodają historie o ufoludkach, ośmieszają istnienie Jezusa, dopisują dziwne teorie itp.itd tak że ludzie oglądający sami zaczynają się gubić i przestają i nie chcą wierzyć albo wierzą w głupoty, można to poznać po tym że filmy wypuszczają ludzie którzy mają w avatarze symbol 666, albo oko Horusa, albo piramidę a w nicku nazywają się oświeconymi, prawdą, przebudzeniem czy coś w tym stylu.
Trochę dziwię się niektórym gdy mają wszystko podane na tacy i dalej zaprzeczają, teraz współcześni celebryci i kierujący nimi ludzie z przemysłu muzycznego, gdy już tyle jest odkryte, mogą wykorzystywać te wszystkie teorie spiskowe na swoją korzyść, na tej samej zasadzie jak grupy heavymetalowe, które nie kryją się z satanizmem i właśnie dzięki temu mają swoich fanów i naśladowców, tak samo teraz te wszystkie gwiazdy coraz więcej i dobitniej eksponują symbole iluminatów, ktoś może tak powiedzieć że to jest tylko medialna otoczka żeby o nich mówiono a to wszystko naprawdę robią dla pieniędzy, sławy i władzy co wielu ludziom imponuje (co tak naprawdę wychodzi na jedno i to samo ;)). Ale u licha nie da się wytłumaczyć te same symbole i gesty u gwiazd z lat 70', 80', 90' kiedy nie słyszało się o tym wszystkim. Gdy Katy Perry robi teledysk do Dark Horse ktoś może powiedzieć że teledysk ma pełno symboli żeby mówili że jest w iluminati bo teraz jest taka moda no ale np. teledysk Michaela Jacksona - Remember The Time z 1990roku? przecież nie mówiło się wtedy o tym? więc dlaczego taki jest? niech mi to ktoś wytłumaczy dlaczego jego teledyski są naszpikowane tymi symbolami?
niech mi np. ktoś niewierzący w teorie o iluminatach wyjaśni i wytłumaczy coś co nie wyczytałam nigdzie ani nie widziałam w żadnym filmie, doszłam do tego sama przypadkowo, może ktoś też to zauważył ale ja np. nie spotkałam się z tym w internecie a mianowicie czytając o mk ultra monarch czyli projekcie kontroli umysłu (jest to ściśle powiązane z iluminati) nie będę zagłębiać się tutaj w temat, zainteresowani muszą sami o tym poczytać podam tylko specyficzne symbole lub obrazy tzw. trigerry świadczące o próbie kontroli umysłu są to: labirynt, korytarz, lustra, pękające szkło, drzwi, maski, marionetki, motyle, zegar, szachownica, czarno-białe paski, schody, klatka dla ptaków, wzór panterki, drapieżny kot, zwielokrotnione postaci czy wyeksponowane/zasłonięte oko, tęcze, sowy, klucze, spirale, schody. Są to symbole jedne z wielu najczęściej powtarzanych a teraz przechodzę do sedna a mianowicie czytając początkowo o tej kontroli umysłu i symbolach nie wierzyłam w to, myślałam że jest to przesada (często też podawano film Czarnoksiężnik z Oz z 1939 roku i bajki Disneya jako naładowane tymi trigerrami), myślałam że to już jest szukanie na silę jakiś dziwnych, pokrętnych, odjechanych teorii ale po jakimś czasie przypomniałam sobie o teledysku Freddiego Merkury "Living on my Own" pamiętałam tylko w nim z dzieciństwa te czarno białe spodnie w szachownice, zapadły mi w pamięć :) dlatego puściłam sobie go na Youtube żeby sprawdzić z ciekawości czy nie ma tam tych symboli, Freddiego akurat lubię wiec to nie jest jakiś atak na niego, po obejrzeniu filmu tak na chłodno analizując tylko sam obraz szczęka mi opadła. Podkreślę jeszcze raz że nikt mi nic nie sugerował, nigdzie nie czytałam o tym, po prostu kojarzyłam tą czarno białą szachownicę na spodniach nic więcej, obok teledysku na youtube wyskoczyło podobne video "Great Pretender" no i szczęka opada coraz bardziej :) są to lata 80, nikt wtedy o iluminati i kontroli umysłu nie mówił, przynajmniej tak głośno jak teraz, internet był w powijakach i nie mówiło się o tym, poza tym nawet pod tymi filmami nikt o tym nie komentuje i nie kojarzy w Google też wpisując tytuł Living on my Own i MK ultra nie ma powiązań, nie będę nikomu sugerować po prostu poczytajcie o symbolach mk ultra i obejrzyjcie na chłodno tylko te dwa teledyski Queen nawet z wyłączoną fonią sam obraz. Niech mi te niedowiarki wytłumaczą co to wszystko oznacza ? bo w przypadkowe pojawianie tych symboli w takiej ilości chyba sami nie uwierzą oglądając choćby tylko te dwa video. Dodatkowo bez głosu jeszcze bardziej eksponuje się wyuzdanie seksualne w tych teledyskach, nie żebym była jakąś dewotką i mi to specjalnie przeszkadzało ale nie jest normalne gdy ktoś imituje stosunek płciowy albo łapie się za przyrodzenie itp.
Drugie co chciałam powiedzieć powracając do Michaela Jacksona (bo to największy magik i devil worshiper tamtych lat i przecierał ścieżki dzisiejszym gwiazdom) obejrzyjcie sobie występy lata 90 np. Billy Jean z Madison Square Garden 30 Aniversary również dostępny na You tube, przyglądnijcie się tylko jego ręce z rękawiczką i wsłuchajcie się w reakcje ludzi gdy przez bardzo krótki czas układa ją w tzw. rogi diabła w ich kierunku, to jest zwykły występ gdzie śpiewa i tańczy praktycznie w miejscu bez dodatkowych efektów a niektórzy są jak opętani, wsłuchajcie się w teksty piosenek Micheala Jeksona np. "Earth Song" gdzie właściwie oskarża Boga za zło na świecie, albo posłuchajcie „We are the Word” fragment tekstu z piosenki „As God Has shown us By turning stone to bread” – „co mniej więcej znaczy „Bóg pokazał nam (Dał nam przykład) przez zamianę kamienia w chleb” podajcie mi ten przykład w Biblii gdzie Bóg zamienia kamienie w chleb? to Jezus był kuszony przez szatana żeby zamienił kamienie w chleb ale nie uległ. Czemu nie skorygowano błędu w piosence? była hitem pod koniec lat 80 puszczanym non stop w telewizji, nikt tego nie zauważył? Albo „They don’t care about us” i podana papka wszystkiego od tzw. symbolu pokoju z wszystko widzącym okiem i dłońmi na kształt rogów i znakiem bestii 666. Zresztą wszystkie ruchy Michaela Jacksona na scenie i w teledyskach to jeden wielki pokłon dla iluminatii i Lucyfera. Bez obrazy dla fanów Freddiego i Michaela ale zaprzedali dusze diabłu i nie wiadomo czy wykaraskali się z tego przed śmiercią.
Po trzecie wracając do czarnoksiężnika z Oz z 39 roku o którym wcześniej mówiłam też nie chciałam wierzyć ale z biegiem czasu zagłębiając się w temat zaczyna ci się układać wszystko w jedną spójną całość, gdzie nie ma przypadku. W amerykańskiej telewizji są takie krótkie rankingi watchmojo być może ktoś się spotkał z nimi? Wymienia się w nich 10 pozycji? Np. „10 najlepszych filmów wszech czasów”, albo”10 najważniejszych cytatów w historii kina” itp. Jakiś zorientowany kinoman zdziwiłby się mocno, ranking w których nieraz cytaty czy postaci z czarnoksiężnika z Oz są wymieniane obok „Ojca Chrzestnego”, „Gwiezdnych Wojen" czy innymi kultowymi filmami, oglądając je poddawany jesteś sugestii że ten film jest bardzo ważny w historii kina, wpychany jest obok arcydzieł jako najbardziej wpływowy, wszech czasów itd., ktoś kto może nie kojarzyć tego z Mk ultra łatwo ulegnie manipulacji i uzna rację skoro film znajduje się obok "Skazanego na Shawshank" i innych znanych filmów to musi być naprawdę wybitny. A aktorka w nim grająca ? przedawkowała narkotyki, no ale oczywiście to może być przypadek a tak poza tym przemysł muzyczny i filmowy to tylko część służąca do kontroli i sterownia.
Wymieniłam film z lat 30', teledyski z 80', 90' i współczesne a więc mamy cały wiek, a jest jeszcze np. plan 3 wojen światowych opisany 1870 roku przez cały czas wprowadzany w życie . Ktoś powie że wrzucam iluminatów i masonów do jednego worka ale to jest ta sama piramida, prowadząca do tej samej grupy, mającej ten sam cel. Wiec albo możemy założyć że na górze piramidy stoi bogaty i wpływowy człowiek który kieruje wszystkim lub paru takich ludzi i przekazują ten bądź co bądź doskonały plan swoim potomkom już od XIX wieku lub wcześniej i robią to aby zdobyć jeszcze więcej pieniędzy i władzy tylko pytanie po co ? i zacytuje Buhłakowa z Mistrza i Małgorzaty " żeby czymś kierować, trzeba mieć bądź co bądź jakiś dokładny plan, obejmujący jakiś możliwie przyzwoity czas. Pozwoli więc pan, że go zapytam, jak człowiek może czymkolwiek kierować, skoro pozbawiony jest nie tylko możliwości planowania na choćby śmiesznie krótki czas, no, powiedzmy, na tysiąc lat, ale nie może ponadto ręczyć za to, co się z nim samym stanie następnego dnia?

Angel_35

Katy Perry Says She Sold Her Soul to the Devil https://www.youtube.com/watch?v=10rx15v28yk

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones