PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623761}

Iluzja

Now You See Me
7,4 336 527
ocen
7,4 10 1 336527
5,3 29
ocen krytyków
Iluzja
powrót do forum filmu Iluzja

Nie zwracajcie uwagi na komentarze pseudointeligentów internetowych oraz "koneserów" dobrego kina,film na pewno przypadnie do gustu nawet dla wybrednych.Polecam obejrzenie wersji extended (rozszerzonej), na końcu filmu jest tam dodatkowa scena.Pzdr :)

Radiw84

Co jest z rozszerzonej wersji? Bo nie mam pojęcia którą obejrzałem. Może być PW

Waclaw_Chrobry

Jak napiszę to będzie spoiler,nie mogę tego zrobić :D

Radiw84

to może być prywatna wiadomość, spoiler nie zrani mnie aż tak bardzo

użytkownik usunięty
Radiw84

Okej.

ocenił(a) film na 9
Radiw84

Ja również jestem ciekawa co jest w rozszerzeniu, nie mogę znaleźć rozszerzonej wersji a jak znajduję to tylko w wersji ang.

ocenił(a) film na 4
Radiw84

Żadnemu szanującemu się, inteligentnemu koneserowi kina który pragnie spójnego i logicznego scenariusza zakończenie tego filmu nie ma prawa przypaść do gustu - jest po prostu głupie.

White_T

Oczywiście koneserze. Nie dla Ciebie takie filmy niskich lotów, zostaw to dla nas maluczkich, Ty jesteś stworzony do wyższych celów :D

ocenił(a) film na 4
Radiw84

Jakieś konkretne argumenty czemu niby film jest świetny, czy też twój repertuar ogranicza się jedynie do plucia jadem, trollowania i spamowania emotikonkami?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Radiw84

"Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem"

No to się popisałeś :D Mimo wszystko również liczę na argumenty, bo nie wiem czy warto oglądać ów film.

Coż poradzę, ten osobnik najwyraźniej ma konfidencję we krwi. A co do twojego komentarza to, nie jesteś w stanie sam podjąć decyzji czy masz oglądać film czy nie, i sugerujesz się opinią innych? Smutny żywot wiedziesz człowieczku.

użytkownik usunięty
Radiw84

A cóż ja poradzę, że nie umiesz napisać komentarza zgodnego z regulaminem? Wtrąciłeś jakąś pierdołę, obraziłeś kogoś - to takie są tego skutki. Administracja nie kasuje wpisów bez powodu. A ty jeszcze masz ból, że ktoś zgłosił twój post o przysłowiowej dupie Maryny... ręce opadają!

Wracając jednak do mojej prośby o argumenty, wystarczyło mi rzeczowo odpowiedzieć jak się tobie podobał film - bo jestem po prostu ciekawy, zaś o filmie czytałem już niejedno.

ocenił(a) film na 7
White_T

"Szanującemu sie i inteligentnemu ",heh .
Fajny ,lekki film . Nie polecam osobom z "przerostem funkcji mózgowych" .

ocenił(a) film na 4
astral_ghoust

No fajny, lekki. Jak na kino rozrywkowe całkiem nieźle się go ogląda. Ale w momencie ostatniej sceny z Freemanem jednak coś się w człowieku wewnętrznie buntuje. Gdybym usnął na kwadrans przed końcem miałbym zdecydowanie lepsze zdanie o tym filmie ;)

.

ocenił(a) film na 7
astral_ghoust

Haha dobrze, że przeczytałem ten komentarz dopiero po filmie:P

ocenił(a) film na 8
astral_ghoust

Myślę, że nie jestem głupkiem ale ten film mi się spodobał.

użytkownik usunięty
astral_ghoust

Zdecydowanie osobom posiadającym mózg tego filmu nie należy polecać.

ocenił(a) film na 8
White_T

Oj tam. Ma ten film trochę wad, ale wystarczy przymknąć na nie oko i zabawa płynąca z tego filmu jest przednia :)
Po więcej zapraszam tutaj:
http://maritrafilms.blogspot.com/2016/07/iluzja-2013.html

White_T

Straciłeś prawo do bycia traktowanym poważnie w momencie, w którym oceniłeś "Deadpool" na dziewiątkę, samozwańczy "szanujący się, inteligentny koneserze kina".

ocenił(a) film na 1
Radiw84

Nie trzeba być koneserem, żeby stwierdzić, że ten film to gówno w czystej postaci.

ocenił(a) film na 6
Tomahowk

prawda, byłem w kinie, cenie sobie nudne filmy jeśli są ciekawe, ale ten jest niestety i nudny, i nieciekawy.

ragnarok666

"cenie sobie nudne filmy jeśli są ciekawe" co to za oksymoron?

antoni_o

Mogą mieć nudną fabułę a być ciekawe wizualnie. Np. "Zjawa" ;P

ocenił(a) film na 3
Tomahowk

Pięknie napisane.

ocenił(a) film na 3
Tomahowk

hehe dokłądnie wielkie gówno stracony czas, nie wiem jak można zrobić 2 część!!!! dobry film w tym temacie to Prestiż ewentualnie iluzjonista.

ocenił(a) film na 6
sosobik

Przede wszystkim połowa tego filmu to kalka "Prestiżu". Te same sztuczki, sytuacje wprowadzające postać. Byłem w kinie i bardzo żałowałem. Jeśli ktoś nie oglądał ciekawszych produkcji i nastawia się na kino akcji (?) to może mu się podobać. Innym odradziłbym

Tomahowk

Pochwal się, jakie filmy oceniasz na dziewiątkę i dziesiątkę, sprawdzimy twój wielce wysublimowany gust.

Radiw84

Moim zdaniem to było świetne szoł. A nie każdy film trzeba oglądać dla filozoficznych nawiązań, bogatej symboliki i dialogów na najwyższym poziomie. Dla mnie bardzo dobry. Może inaczej dobry niż kino ambitne, ale wciąż dobry.

ocenił(a) film na 6
Radiw84

Ten film to czysta rozrywka i tylko osobom lubiącą komercyjne kino akcji, bym go polecił. Dla koneserów to będzie raczej strata czasu, chociaż nawet oni, mogą czasem obejrzeć taki film do chipsów i piwa:)

ocenił(a) film na 8
Radiw84

Zgadzam sie film jest świetny , fajnie sie bawiłem i chyba o to chodzi , a dla krytyków wyrazy współczucia za stracony czas

ocenił(a) film na 9
Radiw84

Film obejrzałem 3x w ciągu jednego dnia i obejrzałbym go ponownie, nie wiem co ma takiego w sobie i wcale nie chodzi tutaj o "magików", po prostu przyjemnie się go ogląda.
Jeśli ktoś uważa ten film za gniota to proponuję obejrzeć "Last Shift" który wczoraj miałem "PRZYJEMNOŚĆ" obejrzeć. Nigdy w życiu nie oglądałem tak bezsensownego filmu który w żaden sposób nie trzymał się jakiekolwiek przysłowiowej "kupy". Jeśli ktoś uważa ten film za dno, to ja wczoraj obejrzałem dno dnia widziane od spodu.
Iluzja może i nie jest realnym filmem przez co ta wszechobecna krytyka z każdej strony, ale trzeba zadać sobie pytanie czy z filmami nie jest tak jak mówi to pewien cytat: "Nulla è reale, tutto è lecito" .

ocenił(a) film na 9
SsEeBbEeXx

3x w ciągu 2 dni*

SsEeBbEeXx

Dobra seba, idź już na trzepak :D

ocenił(a) film na 7
Radiw84

Mnie film się podobał. "Koneserom" się może nie podobać :) Każdy ma prawo do swojego zdania.
PS> Ta scena dodatkowa to pokazanie jak "przenosili" widownie? :)

użytkownik usunięty
Radiw84

Autor ma dobre podejscie do oceny filmow. Jego zasieg to w wiekszosci 8-10. Gratulacje. Na pewno umiesz obiektywnie oceniac filmy.

Zacząłeś nawet szperać na moim profilu. Twoje zainteresowanie moją osobą schlebia mi, ale czy nie masz lepszych rzeczy do roboty w swoim smutnym życiu?

użytkownik usunięty
Radiw84

A Ty? Nie masz nic lepszego do roboty, tylko odpowiadac na posty?

Co za zabawna odpowiedz. Rozmowa z Toba nie bedzie miala sensu, wiec koncze tym postem.

Jedni mogą się poszczycić szeroką gamą ocen, a inni po prostu nie oglądają filmów, które oceniliby niżej niż X. Moim zdaniem posiadanie ocen 8-10 to średni argument (tak, musiałam to wtrącić).

użytkownik usunięty
plomykowka

Nie jest średnim argumentem, jeśli weźmiesz pod uwagę jakość filmów, a nie ilość.

Radiw84

A w kinach była rozszerzona wersja?

ocenił(a) film na 8
Radiw84

mi sie bardzo podobal, sprawnie zrealizowany, fajny sklad aktorski. Wysokooktanowa rozrywka.

Radiw84

Z chęcią obejrzę ten film, dzięki za informację o dodatkowej scenie :D
Tak, takich pseudokoneserów i znawców na Filmwebie coraz więcej, szkoda...
A najgorsze jest to, że takie osoby (czyt. "inteligenci") zawsze muszą postawić na swoim i nie dopuszczą do głosu innych, "bo tylko oni się znają na filmach". Na dodatek, żeby udowodnić piszącemu post, że mają rację zaczynają szperać na jego profilu i wyśmiewać inne oceny filmów.

Radiw84

ja również poproszę o odpowiedź prywatną co jest w rozszerzonej wersji?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones