PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612453}
7,0 4 550
ocen
7,0 10 1 4550
Imaginaerum
powrót do forum filmu Imaginaerum

Świetny film naprawdę gorąco polecam szczególnie przy dobrym nagłośnieniu efekty murowane , oglądaąac Imaginaerum nie wiem czemu przypomniał mi się film,, INK" który także POLECAM

ocenił(a) film na 7
Wartownik

"InteligĘtnych" :)))

ocenił(a) film na 9
Wartownik

Niech Ci będzie ,,inteligentnych"

ocenił(a) film na 3
Wartownik

A ja tam wolę być debilem i mieć własne zdanie:)

Wartownik

No klękajcie narody :)

użytkownik usunięty
Wartownik

Właśnie pokazałeś jaki jesteś inteligentny, skoro nawet tego słowa nie potrafisz poprawnie napisać.

ocenił(a) film na 6

Dokładnie, skąd autor tego wątku może przypuszczać tezę że ten film jest kierowany tylko i wyłącznie dla inteligentnych? Być może nawet nie wie za bardzo o co w tym filmie chodziło i jaki był jego przekaz skoro nawet nie napisał słowa jakiejkolwiek refleksji z jego strony o tym filmie a o analfabetyzmie nawet nie wspomnę. Generalizując film średniej klasy. Poza muzyką która odegrała w tym filmie dosyć kluczową rolę.

Mocne 6 się należy.

michael79

Mam bardzo podobne zdanie i też dałem 6/10, bo muzyka była najmocniejszą stroną tego filmu:)

ocenił(a) film na 1
Wartownik

Taa ty na pewno jesteś bardzo ''inteligętna'', a inni to głupole bo tak fajny film nie może się nie podobać.
Nie pomyślałeś że każdy ma inny gust?

ocenił(a) film na 8
Wartownik

A według mnie nie kwestią nie jest tu inteligencja (w niepotocznym rozumieniu każdy w jakiś sposób jest inteligentny), tylko jak dużo dana osoba jest w stanie z tego filmu wyciągnąć. Jeśli mało - jest nie dla niej, a jeśli dużo to pod nią zrobiony i moim zdaniem nie powinno się wywyższać jednych czy drugich.
Ja mimo iż przestałam lubić muzykę "Nightwish" nadal kocham ten film, ale nie uważam za gorszych tych, którzy go nie doceniają, bo mają do tego prawo, bo ich perspektywa jest różna od mojej.

Perenelle

zgadzam się, autor tego tematu jest na swój sposób inteligentny inaczej.

ocenił(a) film na 8
PalmerChili

Tzn. jak?

Wartownik

czyli nie dla ciebie inteligęcie

ocenił(a) film na 3
Wartownik

Czy z Twój płat czołowy jest w pełni sprawny ?! - 3/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones