PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607122}
7,4 42 003
oceny
7,4 10 1 42003
7,0 21
ocen krytyków
Imagine
powrót do forum filmu Imagine

Pozytywny film, ale nie dla każdego. Mimo że lubię ambitne filmy, to brakowało mi akcji. Trochę się
ślimaczył. Ale duży plus za fajne zdjęcia, inteligentny humor. Ale drugi raz nie obejrzę:)

ocenił(a) film na 5
tekileczka

W którym miejscu on jest pozytywny? Poszedłem na seans licząc na pogodny pozytywny film, a zostałem zamęczony grecką tragedią.

jasek

Np. pozytywna postawa głównego bohatera w stosunku do swojego kalectwa. W filmie były żarty, zauważyłeś?

jasek

Może to właśnie potwierdzenie, że film nie jest dla każdego ;)
Dla mnie również film niesie pozytywne przesłanie, niejednoznaczne zakończenie dodaje smaku. Wcale nie chodzi o żarty. Ale może to najważniejsze jest jednak "niewidoczne dla oczu" ;)
Polecam :)

ocenił(a) film na 9
bbeti

Właśnie żartami bym tego nie nazwała. Ale jak powiedziała tekilieczka - inteligentnym, do tego nienachalnym humorem. Pokazywał on w pewnym sensie dystans Iana do siebie i swojego kalectwa, lecz także jego niepewność, bezradność. Nie tyle jednak jako niewidomego czy też niepełnosprawnego, ale człowieka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones