PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607122}
7,4 42 003
oceny
7,4 10 1 42003
7,0 21
ocen krytyków
Imagine
powrót do forum filmu Imagine

perełka!

ocenił(a) film na 9

Widziałam wczoraj w ramach pokazów specjalnych WFF i muszę powiedzieć, że film jest
bardzo dobry! Świetnie zrobiony ze strony technicznej - dźwięk, zdjęcia - ogólnie praca
kamery świetnie wprowadza widza w rzeczywistość osób niewidomych.
A na szczególne oklaski zasługuje kreacja Edwarda Hogga. Naprawdę uwierzyłam, że aktor
jest niewidomy i bardzo się zdziwiłam, kiedy po seansie wszedł na salę.
Świetnie wyważone wątki komediowe i dramatyczne, doskonale dobrana muzyka - u mnie
mocna 9.
Zdecydowanie polecam!

OutpepperYourslef

oj zazdroszczę, że już go widziałaś, czekam na ten film, ale dane mi go będzie zobaczyć(mam nadzieję!) dopiero w szerszej dystrybucji w kinie :-//

gemma_92

ja również widziałem i powiem,ze ten film jest doskonały

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
OutpepperYourslef

Ja popieram! Dałam tu 8, a na moim blogu 5/6.

Fragment mojej recenzji:
Film uroczy, klimatyczny i ciepły, nie tylko dlatego, że przenosi nas do zalanej słońcem Portugalii. Bardzo spokojny, co nie znaczy, że bez zwrotów akcji. Wzruszający, choć nie brakuje w nim poczucia humoru i dystansu. Subtelny. Reżyser udowadnia, że nie trzeba mocnych środków, aby cała sala kinowa nagle wstrzymała oddech. Nastrojowa, przeważnie gitarowa muzyka. A czasem zupełna cisza. Cisza, w której można usłyszeć cały świat.

A całość tutaj: http://1000mysli.pl/imagine-recenzja/

_karin

Ja oglądałam ów film w poprzednią niedzielę i jestem nim zachwycona,mnie dosłownie mowę odjęło i jak już wyszłam z kina i znalazłam się na zewnątrz na dworze,miałam takie odczucie jakbym się od nowa narodziła.Mi ten film otworzył oczy na wiele aspektów życia:)!!!

OutpepperYourslef

Też się wybiorę na ten film...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones