PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=207398}

Imiennik

The Namesake
7,2 1 394
oceny
7,2 10 1 1394
Imiennik
powrót do forum filmu Imiennik

Kalpen Suresh Modi

użytkownik usunięty

Obejrzałem ten film ze względu na niego. Po tylu durnych komedyjkach nadszedł czas na naprawdę ambitny film. Piękny, jakże prawdziwy i - jak to wspomniał ktoś przede mną - pasujący świetnie do cyklu "Okruchy życia".

Jedyne, czego trochę żałuję, to to, że jednak Irrfan Khan dostał rolę Ashoka zamiast Abhiego Bachchana. Zarazem cieszę się niezmiernie, że Kalpenowi (tak brzmi jego imię) udało się zyskać tak świetną rolę :D

ocenił(a) film na 10

Świetną rolę zyskał, bo się chłopak o nią postarał :). Podobno rola Gogola była już obsadzona, a mimo to wybrano Kala.

A co do Abhisheka - myślę, że jednak dobrze, że rola Ashoka przypadła Irrfanowi - Abhi jest starszy od Kala tylko o rok, wiem, że charakteryzacja jest teraz na wysokim poziomie (na Abhim widać to było np. w 'Guru', gdzie na wszystkich etapach życia bohatera mogliśmy go oglądać), ale jednak wygląd Irrfana (szczególnie jeśli chodzi o Ashoka w latch 70.) i sama świadomość, że jednak jest aktorem starszym, wg mnie sprawiło, że ta postać jest jeszcze bardziej autentyczna :).

Podobnie jest przy okazji Tabu - rolę Ashimy miała początkowo dostać Rani Mukherjee - myślę, że powierzenie jej Tabu wyszło tylko filmowi na lepsze :D.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones