PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107899}

Immortal - Kobieta pułapka

Immortel (ad vitam)
6,0 10 725
ocen
6,0 10 1 10725
Immortal Kobieta pułapka
powrót do forum filmu Immortal - Kobieta pułapka

Ciekawy film. Dobra adaptacja komiksu (chociaż wole wersje komiksową). Film świetny pod względem plastycznym. Oddaje klimat pierwowzoru. Realizacja dobra jednak nie podobał mi się pomysł połączenia postaci granych przez aktorów i postaci animowanych komputerowo. Wyglądało to bardzo sztucznie. Moim zdaniem Bilal powinien był zrobić film albo z animowanymi postaciami albo z aktorami. Ale poza tą drobną wadą jest to naprawde kawał niezłego sf. Z dobrą fabułą (a tego często brakuje w filmach sf) i niesamowitym klimatem. Polecam

Lanfeust

Po trailerach faktycznie widać potworną sztuczność aktorów animowanych komputerowo w porównaniu do tych prawdziwych :/ IMHO Bilal powinien zostawić animowane tylko postaci bogów (w ten sposób uzyskałby efekt doskonałości, w końcu to bogowie), a resztę zostawić ludziom. Nie mogę się doczekać żeby obejrzeć film i na pewno zaczekam do polskiej premiery.

użytkownik usunięty
Lanfeust

Film ciekawy...Tak z tym można się zgodzić, ale dla człowieka który nie czytał komiksu, bo się po prostu komiksami nie interesuje, trudno jest ocenić fabułe "Immortala" jako dobrą. Tak naprawdę to fabuła jest bo jakaś powinna być w filmie, żeby był dobry. "Immortala" obejrzałem przypadkiem i muszę przyznać że wciągnął mnie od pierwszej minuty. Spodziewałem się rzecz jasna czegoś innego, no ale moje rozczarowanie nie należało do najgorszych. Film spodobał mi się za oprawę graficzną i animacje komputerowe, ciekaw jestem jak ludzie którzy interesują się grafiką kopmuterową ocenią jego wykonanie, bo tak naprawdę to tylko to przykuło moją uwagę. Tak jak już napisałem fabuła jest wystarczająca zagmatwana a jednocześnie płytka - taka jest moja ocena! Ktoś kto lubi filmy sf i grafikę komputerową powinien obejrzeć ten film i wyrazić swoją opinię na forum.

Pozdrawiam.

MM

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones