PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485474}
5,9 57 779
ocen
5,9 10 1 57779
4,6 7
ocen krytyków
Immortals. Bogowie i herosi
powrót do forum filmu Immortals. Bogowie i herosi

2/10

ocenił(a) film na 2

Tragiczny film z beznadziejną fabułą. Chyba reżyser stwierdził, że skoro pokaże jatkę w 3D to
reszta jest całkowicie nieważna. Może się czepiam szczegółów ale już na samym początku
filmu zauważyłem, że główny bohater nie potrafi nawet prawidłowo rąbać drewna. Małe
przeoczenie, które można bez problemu wybaczyć i pominąć (chociaż denerwuje mnie jak
reżyser nie ma szacunku dla inteligencji widzów wprowadzając kłócące się ze sobą lub
bezsensowne sceny które można by było łatwo poprawić (patrz zamykanie zamkniętych drzwi
na końcu Królewny Śnieżki i Łowcy)), ale potem jest tylko gorzej jeden absurd goni kolejny.
P.S.
Dziwie się, że ktoś odważył się podpisać imieniem i nazwiskiem pod scenariuszem.

ocenił(a) film na 5
mar_14

Dałem 5, tylko dlatego, że fajnie się jadło do niego pizzę... Ani do Clash Of The Titans, ani tym bardziej do scen batalistycznych z 300 nie ma szans. Czarny charakter blady jak dupa nietoperza, fabułą naciągana, greckie mity zniżone do poziomu podłogi, nawet Cavill (tak znakomity w Tudorsach) nijaki. Piątka olimpijksich bogów (gdzie pozostała siódemka??) wyglądała jak amerykańskie wyobrażenie rodem z komiksów Marvela... Walki ok, poza tym pustka...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones