PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485474}
5,9 57 771
ocen
5,9 10 1 57771
4,6 7
ocen krytyków
Immortals. Bogowie i herosi
powrót do forum filmu Immortals. Bogowie i herosi

A poza tym śmiechu co nie miara:

Durnowate dialogi i gra aktorów żywcem wyjęte z opery mydlanej. Postać wali jakiś głupi tekst po czym robi minę w stylu "ale palnąłem" albo jeszcze lepiej - odwraca wzrok i patrzy w siną dal...
Dziwaczne kostiumy; Tytani ubrani we wdzianka S/M, drużyna Power Rangers udająca bogów(???).
Kicz.

Dobre strony:
Wejściówka, muzyka i wartka akcja.

Parę piwek, meksykańskie papierosy i można się odmóżdżać w gronie znajomych.
Ujdzie, szczególnie że pogoda nie zachęca do wychodzenia z domu.

ocenił(a) film na 1
JanWinnicki

Też bywam czasem mało wymagająca, ale bez przesady... Ja już obejrzałam - niech stracę, ale jeśli ktoś ma jeszcze wybór - niech obejrzy coś innego...

ocenił(a) film na 7
JanWinnicki

A ja myślałem że te zbroje są z plastiku, he, he, he. Film nie dorównuje "300", ale da się obejżeć. Moja ocena 7/10. Jak się czyta mitologię to od razu można wyczuć że bogowie olimpijscy to drużyna biseksualnych zboczeńców.

użytkownik usunięty
JanWinnicki

Patrząc, jak Tezeusz rąbie drewno można umrzeć ze śmiechu. Mógłby tak rąbać do końca świata, a topór odskakiwałby mu za każdym razem. Żenada.

ocenił(a) film na 5

Hehe dokladnie, prawie sie osmarkalem ze smiechu jak zobaczylem co chłop rąbie to drzewo :D, ale co by nie pisac film dosyc fajny ze strony wizualnej i za to daje 5,

ocenił(a) film na 6
NYK-MSG

heh ja tez to zauważyłam, jakby tak rąbał drewno na zimę, to by umarł z zimna :D a co do samych bogów, to tylko dla nich warto obejrzeć ten film :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones