PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485474}
5,9 57 779
ocen
5,9 10 1 57779
4,6 7
ocen krytyków
Immortals. Bogowie i herosi
powrót do forum filmu Immortals. Bogowie i herosi

czułem się jakbym oglądał teatr telewizji, nędza i tandeta scenograficzna aż wylewa się z ekranu a bogowie wyglądają jakby stroje kupili w sklepie "wszystko po 4,50".

Niemal wszystko generowane jest komputerowo co widać gołym okiem, nie mówiąc już o przekłamaniach mitologicznych.

Nędza i rozpacz.

forest122

Teatr Telewizji??? Hehe. Chyba nie widziałeś "Tanga".

użytkownik usunięty
Bellox

taki sobie ;)

ocenił(a) film na 4

film na prawdę średni, trochę namęczyłam się, oglądając go, ale dla Henriego Cavilla i Freidy Pinto dotrwałam. Ale to co forest122 mówi o teatrze telewizji, to na prawdę przeraża i pokazuje, jak w tym kraju upada teatr, skoro ludzie nie potrafią docenić jego konwencji. Jeżeli film często ukazuje wszystko dosłownie, teatr pozostawia więcej miejsca na analizowanie, myślenie. Ludzie ogłupiają się sami z dnia na dzień.

Gatiniusha

zgadzam sie z wami,strasznie sie zawiodłam ogladając ten film

ocenił(a) film na 4
malDziony

Plastycznie tylko mi się podobał, ale parząc na skład Tarsem Singh, Eiko Ishioka (kostiumy), Tom Foden (scenografia) można było się tego spodziewać. Podoba mi się na końcu ten nieboskłon z herosami, kapłanki, sposób, w jaki uwięzieni byli tytani. Ale poza tym, ciężko o pozytywy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones