PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6388}
6,6 9 908
ocen
6,6 10 1 9908
Impostor: Test na człowieczeństwo
powrót do forum filmu Impostor: Test na człowieczeństwo

klasa B

ocenił(a) film na 5

zapowiadał sie nieźle, książa, scenariusz, ale wykonanie dość przecietne, akcja nie wciaga, treść opowiadana dość chaotycznie, i do tego kilka błędów niedociągnięć i przeoczeń nielogicznych,
Dość przecietne kino niższego szczebla
Rozczarowanie

ocenił(a) film na 7
myeltsoosh

a może wiecej konkretów ? Jakie błędy ? niedociągnięcia ? Pisz posty konkretniej bo do takowych nie da rady się odnieść

ocenił(a) film na 5
Charlie_Pace

Tu masz: http://www.filmweb.pl/film/Impostor%3A+Test+na+cz%C5%82owiecze%C5%84stwo-2001-63 88/discussion/pytanko,144790

ocenił(a) film na 7
l0co

Ja wiem jakie ma błędy ;) nie trzeba mi tego wykazywac. Chodziło tylko o to że takie posty sa bezużyteczne.


myeltsoosh

NIE SZCZELALI SIE, biedaczku???

myeltsoosh

nie wiem jak ksiazka ale w w filmie zakonczenie jest absolutnie bezsensowne i pozbawione logiki. na samym poczatku filmu tlumaczyli dokladnie jak materializuje sie w ciele i aktywuje bomba, a na koniec filmu calkowicie zesrali sie na to wszystko aby zrobic fajne boom i napisy koncowe. takie wymuszone szokowanie widza a przeciez juz w polowie filmu sami wyjawili cala tajemnice flashbackami Olhoma. nie spac tylko ogladac.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones