PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=251694}

Impreza na krawężniku

Dave Chappelle's Block Party
7,4 424
oceny
7,4 10 1 424
Impreza na krawężniku
powrót do forum filmu Impreza na krawężniku

Dave Rulez!!!

ocenił(a) film na 10

Kombinacja genialnego dowcipu Chappelle'a + mieszanka zajebistych artystów sceny hip hopowej = WYDARZENIE DEKADY!!!!!

mihoo

Film jest swietny, impreza musiala byc naprawde wielkim przezyciem dla ludzi bedacych na tym koncercie. Ale do jednej rzeczy musze sie przyczepic - opis tej pozycji jest poprostu zalosny, zamyslem tej produkcji nie bylo zdobycie kasy, ale rozpropagowanie konkretnych mysli. Bardzo zdziwil mnie ten opis, poniewaz pokazuje kolejny falszywy opis postaci Dave'a (z tego opisu wychodzi ze jest jakims hustlerem), jest to naprawde dobry i wrazliwy czlowiek. A tak w ogole to chcialbym polecic ten film wszystkim ludziom, ktorym podoba sie jakikolwiek artysta wystepujacy w tym filmie dokumentalnym, wszyscy inni moga sprobowac, choc nie wiem czy przyniesie to podobne skutki.
Pozdrawiam/

noso22

Ma ktoś może napisy polskie? Kupiłam sobie specjalnie DVD z filmem, ale są tylko napisy holenderskie. Ktoś pomoże? Z góry wielkie dzięki!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones