PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756080}

Imprezowi rodzice

Drunk Parents
4,6 5 020
ocen
4,6 10 1 5020
Imprezowi rodzice
powrót do forum filmu Imprezowi rodzice

Kiedy dzieci dorastają, rodzice odzyskują swoje dawne życie. Ciężko jest czasem im się z tym pogodzić, ale widzę, że tutaj Selma i Alek radzą sobie świetnie. :P
Fred Wolf lubi poruszać temat przemijania i powrotu do dziecięcych zachowań. A jako, że jest to komedia to będzie pewnie przy tym sporo śmiechu.

jagodowamilosc

Tak jakby 'Kevin sam w domu', ale z Salmą Hayek i Baldwinem? Dobra, kupuję to, serio xD

krupniolek

Fajny pomysł na porównanie do Kevina, myślę, że poziom żartu może być podobny.

ocenił(a) film na 4
krupniolek

Dla mnie to wiele wspólnego z Kevinem nie ma ;(

ocenił(a) film na 6
jagodowamilosc

jak w piosence Kultu: "wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni" ;)

ocenił(a) film na 8
Novakovsky

Dokładnie też o tym pomyślałam :DD, ciekawe co by twórcy powiedzieli na naszą piosenkę.

ocenił(a) film na 7
joannamazurek_fw

Hehehe, dobre, dobre. Można by spróbować podmienić utwór przewodni filmu. Wątpię, żeby się zgodzili ale byłoby to super zabawne.

ocenił(a) film na 8
jagodowamilosc

Moja mama to 100 procentowa Selma.. Hahaha, już jej poleciłam, żeby zobaczyła. Się okaże co powie. xdd

ocenił(a) film na 7
madziaa_193

Dawaj znać po ;).

ocenił(a) film na 7
jagodowamilosc

Ja już po, film mnie wyluzował, potrzebowałam komedii na poziomie komedii z dwójką bardzo dobrych aktorów i fajnej, zabawnej historii.

ocenił(a) film na 7
zzuch

Same here, komedia komedii nierówna, ta jest zabawna i bardzo na luzie.

jagodowamilosc

Ciekawi mnie skad tak skrajnie rozbiezne oceny.

ocenił(a) film na 6
jagodowamilosc

Komedia spoko,w sam raz na wyluzowanie się.Najlepsze sceny jak głównych bohaterów brali za pedofilów :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones