PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756080}

Imprezowi rodzice

Drunk Parents
4,6 5 020
ocen
4,6 10 1 5020
Imprezowi rodzice
powrót do forum filmu Imprezowi rodzice

Ten film jest jak Wujek Zdzisiek i Ciotka Janinka na imieninach, kiedy po trzeciej flaszce się już rozkokoszą i zaczynają opowiadać śmieszne (w ich mniemaniu) dowcipy. Da się to znieść, a może nawet i bawić, o ile jesteś równie pijany/a (albo bardziej) niż Wujostwo... To takie moje wrażenia z tego filmu. Ogólnie produkcja dość niskich lotów, fabularnie niedopracowana, naszpikowana czerstwym żartem i zagrana z przesadną emfazą.

ocenił(a) film na 3
dokurobei

Zgadzam się z opinią. Poza tym, jak na komedię, strasznie słabe... Rozczarowanie.

ocenił(a) film na 2
dokurobei

Zgadzam się. Napisać, ze film jest żenujący to mało. Kandydaci do Złotej Maliny.

ocenił(a) film na 2
Tatasia

A najśmieszniejsze, że ocena tego filmu od wczorajszego 5,9 wzrosła już do 7,0. Może polskim widzom się takie coś podoba... Na moim seansie ludzie się śmiali.

ocenił(a) film na 2
Tatasia

Podbijam.
Dla mnie to była żenada.

Baldwin jako już w mocno dajrzałym wieku zagrał w dwóch komediach, które ogladałam: "To skomplikowane" (da się zagrać w dobtym filmie? da) i "Imprezowi rodzice".. a między nimi przepaść.

Ni cholery nie mogę również pojąć decyzji Salmy co do gry w t a k i m filmie jak ten czy np. Pentameron lub Everly.
Głupota, przemoc i okrucieństwo.. to tematy przewodnie wielu jej ostatnich filmów. A raczej to nie jest desperacja, bo na chleb ma.. i nawet na produkcję dobrego fimu, w którym może swoje walory obsadzić, też ma..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones