PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756080}

Imprezowi rodzice

Drunk Parents
4,6 5 020
ocen
4,6 10 1 5020
Imprezowi rodzice
powrót do forum filmu Imprezowi rodzice

Wakacyjny odrzut

ocenił(a) film na 3

Nie wiem skąd wzięła się ta wysoka średnia, ale ten film to jakaś totalna porażka. Wyjątkowo irytująca Salma ze swoim dziwnym akcentem, a żarciki tak żenujące że musiałem wyjść z kina wcześniej mimo, że próbowałem wytrzymać i dać mu szansę. Totalna strata pieniędzy jeśli macie zamiar się na to wybrać.

Telewidz

Ja dotarłem do sceny z zapalaniem pająka, poziom żenady osiągnął poziom krytyczny i wyszedłem.

ocenił(a) film na 3
ALen1989

Ja do sceny z palącymi się menelami. To było jeszcze gorsze.

Telewidz

to ja byłem w ramach unlimited i było mi żal tej "kasy"... na domiar złego tego samego uraczyłem się "Ja teraz kłamię" :(

ocenił(a) film na 3
Wookie_LG

Też byłem w ramach Unlimited i żal mi było tych którzy wydali 30 zł na bilet na ten jeden film. :)

Telewidz

Dzięki za ostrzeżenie bo miałem dzisiaj iść w ramach unlimited ale sobie podaruje :)

ocenił(a) film na 2
Wookie_LG

dokładnie, dwa najgorsze filmy w ostatnim czasie. o ironio na sali ludzie się śmiali i bałem się, że to coś ze mną jest nie tak ...

Telewidz

Dzisiaj po raz pierwszy wyszedłem z kina przed zakończeniem filmu. Wytrzymaliśmy 35 minut, para przed nami wyszła jeszcze wcześniej. Film żenująco słaby, kompletnie nieśmieszny i dalsze jego oglądanie byłoby stratą czasu.

ocenił(a) film na 1
Telewidz

Gdyby nie to, że urządziłam sobie dzisiaj maraton i po tym seansie miałam kolejny to również wyszłabym wcześniej. Tak słabego filmu dawno nie widziałam. Zero śmiesznych scen, dialogi dramatycznie napisane. Jakby ktoś połączyć z 10 różnych podobnych komedii tylko niestety tym razem NIC NIE WYSZŁO.

Prośba do wszystkich. Proszę oceńcie odpowiednio film, bo ja przed zakupem biletu nie spojrzałam na Wasze komentarze, a na średnią ocenę filmu i z perspektywy czasu jest ona stanowczo za wysoka :<.

ocenił(a) film na 3
Ines_rm

Tydzień temu ta ocena wynosiła nawet 7,3 co uważam było sztucznie nabite. Nie wnikam kto to zrobił, ale sam się zdziwiłem że komedia ma aż tyle. Widocznie ktoś się przygotował przed polską premierą w kinach.

ocenił(a) film na 3
Telewidz

Dotrwalam do końca tylko dzięki jednej scenie (oglądanie zdjęć w basenie i reakcja porywacza), licząc że będą podobne gagi. Przeliczylam się...

ocenił(a) film na 2
justinawaw76

Ale syf..szkoda czasu

Telewidz

Ludzie co z wami. Oglądajcie zwiastuny a nie chodzicie w ciemno do kina, pachnie mi tu amatorką.

ocenił(a) film na 1
Embi1982

Problem w tym, że zwiastuny ni jak nie oddają realnej fabuły filmu. Gdyby większość filmów była rzeczywiście tak dobra jak ich zwiastuny, to mielibyśmy naprawdę co oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones