PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=409876}
7,6 200
ocen
7,6 10 1 200
In the Shadow of the Moon
powrót do forum filmu In the Shadow of the Moon

Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat tego dokumentu... czy jest warto go oglądać czy nie... :)

Z góry dzięki wielkie :)

ocenił(a) film na 1
westuaragorn

no film jest bardzo pozytywnie rozjebany polecam każdemu kto chciałbym się dowidzieć więcej o kosmosie wszechświecie i także o rzeczach nadprzyrodzonym jest w nim wiele o Marsie jak i tym co na nim sie znajduje film pewnie otworzy oczy niedowiarkom co do kosmitów itd.

westuaragorn

Generalnie nic nowego w tym filmie nie uslyszalem/zobaczyłem. Historia o tym jaki to ksiezyc jest pustynny i jak fajne jest uczucie przebywania w kosmosie. Film pokazuje jak ameryka podbila ksiezyc... dla frajdy. Zero informacji z pola nauowego, za to duzo scen ze skaczacymi i radujacymi się astronautami. Czy Ameryka nie ma sie juz czym pochwalić, ze wciska nam powtorke z rozrywki?

westuaragorn

Moim zdaniem film jest jak najbardziej godzien obejrzenia. To naprawdę piękna i wzruszająca historia o dążeniu zwykłych ludzi do czegoś, co wydawało się (a niektórym nadal się wydaje ;) ) niemożliwe. Niewiele było w historii takich momentów, które łączyly wszystkie nacje i rasy, a pierwszy krok postawiony przez człowieka na księżycu, to właśnie jeden z nich.

ocenił(a) film na 10
rezier

Kapitalny film zawsze jak mam coś ciężkiego do wykonania, np. podjęcie decyzji o pracy w delegacji to go oglądam. Napędza mnie pozytywnie do życia. Nie wiem czy to medialny wizerunek tych ludzi, bohaterowie tych historycznych wydarzeń-czynów są przedstawieni jako ludzie o wysokich wartościach. Na końcu bardzo jest sprytnie wspomniane zaprzeczenie jakoby amerykanie sfałszowali ten lot. Sam nie wiem co do końca o tym sądzić, ale szala przeważa na ich stronę. Naprawdę polecam inteligentnie podany na tacy dokument!

ocenił(a) film na 9
westuaragorn

film jest genialny, wszystko podane raczej nie w formie naukowej a emocjonalnej. piękna historia pięknie opowiedziana, myślę że zachwyci nie tylko miłośników kosmonautyki. takie filmy chce oglądać, polecam

ocenił(a) film na 9
westuaragorn

Genialny dokument. Głównie skupia się na emocjach i odczuciach samych astronautów. Ich opowieści o tym co ich trapiło, czego się obawiali, jak się czuli w czasie przygotowań, samego lotu czy spaceru po księżycu są naprawdę niesamowite, z ich ust usłyszymy także o kilku śmiesznych sytuacjach, które spotkały astronautów podczas przygotowań do lotu, jak i już podczas samej podróży. Możemy także dowiedzieć się o tym, jak Ci dzielni ludzie zmienili się po powrocie na ziemię, jak ta najdalsza do tej pory wyprawa ludzkości zmieniła ich postrzeganie świata. Wypowiedziom Collinsa, Aldrina, czy Beana, towarzyszy świetna muzyka, czy genialne, oryginalne zdjęcia z programu Apollo, dzięki czemu całość ma bardzo pozytywny wydźwięk. Gorąco polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones