PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=261650}

Incredible Hulk

The Incredible Hulk
6,4 122 856
ocen
6,4 10 1 122856
5,1 19
ocen krytyków
Incredible Hulk
powrót do forum filmu Incredible Hulk

Jak myslicie ktory z bohaterow Marvela/DC ma szanse pokonac Hulka?

ocenił(a) film na 9
regal20

naklepal NAJSLABSZEGO zielonego Hulka, tego z umyslem Bruca. a i tak ledwo-ledwo. WWH Hulk pozamiatal by Panem Gacie na Spodniach kuwete Alika

Gorgy

No to może Rogue z X-Men ??

Kasia_stachowiak

Ty jesteś fanatykiem Hulka każdy bohater który ma taktykę i jest inteligenty pokona Hulka.Hulk przecież był raczej głupi polegał tylko na sile .Batman by go wykończył gadżetami ,inteligencją i swoimi pojazdami .A i jeszcze pokonał Bane`a ktory był tak samo silny i jeszcze inteligenty.Miał pomocnika Robina.Mógł by go wyśledzić batkomputerem i poczekać aż zamieni się w człowieka i wtedy go zaatakować.Inni bohaterowie(i złoczyncy) którzy by mogli zabić Hulka :
Mr.Frezze-zamroził by go bez problemu
Ironman- zbroja mówi za siebie
Bane-siła i inteligencja
X-Men -zwinność
Poison Ivy-stworzyła by roślinę, która by go pożarła
reszta nie przychodzi mi do głowy

ocenił(a) film na 9
dragonmen32

x-men to nie jest jedna osoba tylko grupa super herosów i nie wszyscy są tam zwinni np. Profesor Xavier

czuczulka

chodziło mi o Wolwerina wiekszość ludzi myśli że X-Men to właśnie on a nie cała grupa

dragonmen32

Nie wcale nie większość jedynie kojarzą go z x-menami.

ocenił(a) film na 9
Kasia_stachowiak

A niektórzy z Avengersami ;D

dragonmen32

Błąd najnowszy Hulk jest dość inteligentny,robi taktyki itp. Już nie ma "Hulk lubić ciebie". Widzę tu dość duże oburzenie wśród nie których ale mówię że to tylko moje domysły w komiksach bywa różnie,wszystko zależy od pisarza i nie jestem fanatykiem Hulka ale nie przeczę że go lubię bo komiks ma fajne przesłanie. Napisałem że batman nie da rady,ponieważ gdyby był sposób na to aby uwolnić się od Hulk geniusz i specjalista od promieniowania gamma Banner na pewno dałby radę,proszę nie róbcie z Batmana,Boga który zna rozwiązania i odpowiedzi na każde pytanie,bo też go lubię ale logika mówi co innego. Gadżety może skuteczne i fajne,nie dadzą rady z Hulkiem, przecież Hulk ma gdzieś rakietę a górą trenuje bica więc roślinę i koksa na sterydach można wykreślić, co do Mr Frezza to jest nawet możliwe ale wątpię żeby zmarł bo wytrzymywał samotność w kosmosie więc zapewne tylko by go to unieruchomiło i zapewne na na krótko.

ocenił(a) film na 9
dragonmen32

jest cala seria komiksow (kilkadziesiat tytulow) pod tytulem Word War Hulk. w sklad tej serii wchodza rozne tytuly i bohaterowie (jak Hulk Ironman, Avengers, Punisher itd). seria jest KANONICZNA (jest to historia universum na ktora mozna sie np. powolac w dyskusji takiej jak ta nastepne tytuly musza byc zgodne z WWH) w przeciwienstwie do kreskowek, ktore nie sa zrodlem faktow(!!!) w serii tej Hulk zbil wszystkich i udowodnil, ze w Marvelu prawie nikt mu nie podskoczy. 4-5 bogow (Odin, Zeus itd.) i 3-4 inne postacie (Gost Rider, Juggernault). tyle, max 10. postaci, NAJPOTEZNIEJSZYCH BOGOW I KILKA AVATAROW DEMONOW. nie Stark, nie Logan, nie Bane, nie Superman czy inni ludzie/kosmici

Kasia_stachowiak

TY małpo skąd ty to niby wiesz że to prawda widziałaś jak ich załatwia

dragonmen32

Nie wiem o co chodzi.

Kasia_stachowiak

Kasia_stachowiak napisała: -iron man-Mimo że ma bajerandzki kostium to i tak może tylko pomarzyć
Słuchaj panienko tak się właśnie składa, że Stark to Bannera pokonał 2 razy, ba nawet stworzył specjalne pancerze do tego, a swoją drogą to najzacieklejsi wrogowie Hulka to
-Abomination
-Maestro
-Absorbing Man
-Leader

Zathar

Ja nie twierdze że nie ma takiego kostiumu ale twierdze że i tak nie dałby rade chociarz kto wie,kto wie.

Zathar

Co z tego, że to jego wrogowie jak zawsze zbierali oklep. maestro to odpowiednik hulka z innego świata.

ocenił(a) film na 9
Kasia_stachowiak

Gost Rider NIE WALCZY Z NIEWINNYMI!!! a tak na marginesie to Hulk jest wchlonietym bratem-blizniakiem Bannera, jest "normalnym" kolesiem, ma dusze itd

gumis1412

Z Hulkiem moze wygrać jedynie ktoś równie nieśmiertelny jak on, czyli The Sentry, w komiksie " World War Hulk" tylko jemu udało mu sie go pokonać. Nawet całe X-Men w full składzie odpadło równierz z Wolverinem :P

Slodkimisiu

Nie pamiętam w tej chwili, czy Hulk mierzył się już z Gladiatorem z Shi'Ar. To byłoby ciekawe.

ocenił(a) film na 9
Christof20

Mierzyl, Gladiator piach

gumis1412

-Czterej pancerni i Szarik oczywiście
-Godzilla

ocenił(a) film na 8
gumis1412

no to tak

Red Hulk mu kilka razy wpierdzielił ,a ale niedawno się odegrał
Sentry -podczas WWHULK
Skarr-synek Hulka miał by szanse z nim wygrać tak myślę nie wiem czy już nawet tego nie zrobił ;]brak czasu na czytanie hulka
Jugernaut-no miał by szanse ale zawsze coś przerywa im walkę

Tak naprawdę moc hulka jest wprost proporcjonalny do jego gniewu im bardziej wściekły tym potężniejszy .

UWAGA!!!!!!!!
Gdy Phoenix(jean grey z x-men) raz wyłączyła myśli banera z umysłu hulka co spowodowało że ten stał się bezrozumna bestią i niszczył wszystko(nie odróżniał wrogów od przyjaciół ) wtedy wydalało się że jest silniejszy niż zwykle pokonując Onslaughta



ocenił(a) film na 8
kefirhero

może Maska z dark horse comics? Kiedy ma na sobie maske jest nieśmiertelny:)

ocenił(a) film na 9
jestemtwoimojcem

Maska to avatar Lokiego. Loki vs Hulk- Loki piach

gumis1412

Kapitan Marvel z palcem w dupie :D On ma moce bardzo podobne do supermana :)
Ktoś wcześniej napisał, że Juggernaut... w sumie też się z tym zgadzam. Myślę, że mutanci ze zdolnościami psychicznymi też nie mieli by problemów z bestią pokonując ją, nie siłą...

FearPL

tyle że hulk ma barierę która uniemożliwia wchodzenie w jego umysł, każdy może walczyć z każdym, na tym to polega, batman może pokonać nawet hulka jeśli by to dobrze rozegrał. Ale jeśli temat jest o sile, to thor to postać która została stworzona po to aby był ktoś równy hulkowi ale jest jednak od niego słabszy, może ktoś zna: hyperion, hmm sentry i jeszcze może xD dzieci invisible woman i mr fantastic.

ocenił(a) film na 7
sam sung bruce lee

Juggernaut
Wolverine
Galactus

gumis1412

fantastyczna czwórka (:,Superman

kornelFann

Widzialem gdzieś animowany serial gdzie fantastyczna 4 walczyła z Hulkiem i dostali niezłe bęcki ;p

gumis1412

Jarek z Alikiem roz***ał by mu ryj i psychikę !

ocenił(a) film na 6
gumis1412

Dr.Manhattan z ,,Witchmen' rozwaliłby go skinieniem dłoni

ocenił(a) film na 5
gumis1412

Ja bym mu chyba nastukał, ewentualnie Chuk Norris w duecie z Yaro Ka Chinskym

ocenił(a) film na 7
gumis1412

Dr .Manhattan i tyle w temacie

nowikfxx

Każdy by mu nawalił jakby miał np. Infinity Gauntlet albo Cosmic Cube.

gumis1412

Nie wiem, czy ktokolwiek stąd wymienił Rudą z X-Mena. Może to i laska, może i drobna. Ale prawda jest taka, że jakby podotykała kilku swoich kumpli X-Menów, oraz później dodała do tego dar zmiennokształtności itd To podejrzewam, że Hulk leżałby i kwiczał. Dlaczego? Rogue poza możliwością pobierania mocy od innych mutantów i nadprzyrodzonych bohaterów może też - przy długim trzymaniu dłoni na danej osobie - po prostu ją uśmiercić.

ocenił(a) film na 9
matio14

na Hulka nie dziala. za duzo energii do wchloniecia

użytkownik usunięty
gumis1412

Teleportować Hulka na Słońce - i co zrobi?

trochę się poparzy, ale odbije się od niego i spadnie z powrotem na ziemię.

gumis1412

Spokojnie ludzie jak jakis scenarzysta sobie wymysli to i nawet Kubuś Puchatek zgwałci go w kiblu jak w american history x :P

ocenił(a) film na 8
gumis1412

myślę, że z marvela i dc nikt ale jest jeszcze z bielskie studio i niezniszczalni bracia - bolek i lolek :)

gumis1412

W jednym z filmów animowanych był taki złoty gość(wyglądał jak robot), który rozpieprzył całą Ligę Sprawiedliwości.

Morgan_Mortimer_Graff

Pogrzebałem i mam - to Amazo: http://www.youtube.com/watch?v=U0uHITY1mJQ

Morgan_Mortimer_Graff

A ten Dr. Fate to chyba też niezły gagatek.

ocenił(a) film na 7
Morgan_Mortimer_Graff

z tego co pamietam z komiksu to najrówniejszym przeciwnikiem w walce z Hulkiem byl Lobo z
której to zaden nie wyszedl zwycięsko.
Iron Man to jedno strzalowiec , Wolverine próbowal to go Hulk rozerwal na pól ,Thor dostal łomot ,
Spider-Man i C.America to takze jedno strzalowcy , Batman nigdy w zyciu zreszta dostal wpie**ol od Lobo tak jak i
Superman , Mask'a hmm tez raczej nie skoro Lobo sobie poradzil w sumie to Avengersi pokonali ? pokonali jak pokonali
bardziej przechytrzyli Hulk'a i wystrzelili go na niezaludniona planete no ale ... wtajemniczeni wiedza jak to sie skonczylo.
Wydaje mi sie ze kogo by nie wybral to bardzo bardzo ciezko bylo by pokonac zielonego ;)

ocenił(a) film na 8
Car_Melo

Bardzo możliwe że Juggernaut dałby radę. Wolverine...jakby się postarał być może by wygrał. Abomination na filmie PRAWIE z nim wygrał. Jest też od niego silniejszy, więc miałby z nim szanse. Chociaż skoro Hulka siła rośnie wraz ze wzrostem gniewu to trudno powiedzieć. Ale na pewno Magneto by go rozłożył bo Hulk na bank ma żelazo w organizmie i zielony byłby dla niego jak marionetka. I być może czerwony Hulk by miał z nim szansę. Szary Hulk to możliwe. Nie jest tak silny jak zielony ale intelekt może czynić cuda. Z resztą w kreskówce dawał łupnia. Zielony go powalił i tak ryczał z radochy że szary wykorzystał moment i podbródkowca mu walnął :) taka akacja była bodajże dwa razy.

ocenił(a) film na 7
Nefarian

Gdzieś na necie widziałem grafike jak czerwony hulk serfował sobie w kosmosie na desce Srebrnego Serfera i w jeden lapie miał młot Thora i tak sie zastanawiam czy taka akcja miała naprawde miejsce czy to tylko fan-art.

ocenił(a) film na 9
Nefarian

ale kreskowki sa niekanoniczne. kreskowki nie. w kreskowce i CR7 moze byc skromny jak matka Teresa, a Macierewicz intelektualista. Do takich porownan bierze sie TYLKO komiksy i to te kanoniczne. czyli DC vs Marvel tez nie bardzo

gumis1412

co prawda z zupełnie innej beczki, ale... Kratos;]

gumis1412

Tak po prawdzie każdego można zabić hulka ,superman itp; odciąć łeb ale i tak hulk rozpierdo... by każdego superman(man of steel) można zabić przez kryptonit a zreszta ci co wiedza cos na temat postaci marvel lub dc znaja mocne i słabe strony bohaterów niech zrobia porównanie to sie dowiedza kto jest silniejszy

qlimax8

Ja bym stawiał na Adama Małysza, K. Ibisza i oczywiście Krzysia Krawczyka, oni by mu dali wycisk.

ocenił(a) film na 7
gumis1412

Choćby nawet Hawkeye, strzałami z środkiem uspokajającym...

ocenił(a) film na 7
pitir

Tak biorac pod uwagę, ze jego strzały nie przebiłyby skory Hulka i ten środek nie podziałał? Jak Hulkowi wiekszej krzywdy nie robiły prawidzwe pociski, a usypiajacy gaz wywołał u niego kichanie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones