PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=71}

Incydent

Breakdown
7,0 12 290
ocen
7,0 10 1 12290
6,3 3
oceny krytyków
Incydent
powrót do forum filmu Incydent

5/10

ocenił(a) film na 5

Na początku zapowiadał się na bardzo dobry, ale potem film zaczyna "siadać". Dość przewidywalny, Gra aktorów na plus, muzyka też. Scena końcowa dość mocno naciągana. Można obejrzeć, ale nie jest to jakiś super obraz.

Normaden

Dokładnie, początek fantastyczny, pełen klimatu i wciągający zarazem. A później to zajechało tandetnym kinem akcji, i tyle... 5 maks

ocenił(a) film na 10
Normaden

sam siadles, chyba na kibelku zamiast przed ekranem

ocenił(a) film na 6
Normaden

Pełna zgoda. Ostatecznie, lekki "meh" zaliczyłem, a te przerysowane 90s-action sceny nieco drażniły "widowiskowością", zwłaszcza w kontrze do stonowanej i przez to bardziej intrygującej, pierwszej połowy. Koniec końców, film zaczynał się znakomicie, a samo napięcie bardzo sprawnie budowane. Takowe zresztą utrzymuje się aż do końca filmu, co jest jego największą zaletą. Pozytywna niespodzianka, ale jednak do mocnego 7/10 sporo brakuje.

ocenił(a) film na 7
Normaden

Co Ty wiesz o zabijaniu... jak powiedzial klasyk. A... blagam nie odpowiadaj na ten wpis, gdyz mam w dupie Twoja opine. M

ocenił(a) film na 6
Normaden

Mam podobne odczucia Normaden, aczkolwiek trochę łaskawiej patrzę na film, choć faktycznie nie wydaje mi się, żeby był to oryginalny obraz i na pewno dużo brakuje w nim klimatu chociażby do takiego chociażby "Autostopowicza" - tamten film to klasyk, ten to przyzwoite kino sensacyjne wg mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones