PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=71}

Incydent

Breakdown
7,0 12 320
ocen
7,0 10 1 12320
6,3 3
oceny krytyków
Incydent
powrót do forum filmu Incydent

beznadziejny

ocenił(a) film na 3

film przeraźliwie nudny oraz okropnie przewidywalny. zero zaskoczenia. poza tym osobiście kompletnie nie czułem dosłownie żadnego klimatu czy napięcia. włączony tak naprawdę przez kompletny przypadek - początek był jeszcze absorbujący, choć miałem wrażenie, iż będzie to następny nudny horror, a było po prostu nudne "coś". czas przeznaczony na oglądanie filmu zdecydowanie lepiej przeznaczyć na grę na pianinie - nawet jeśli nie potrafi się na nim grać :) całe 3/10 ponieważ widziałem kiedyś jeszcze gorsze filmy.

ocenił(a) film na 3
Widurr14

Zabierając się do filmu byłem nastawiony pozytywnie, chyba ze względu na dużo pozytywnych opinii. Niestety bo obejrzeniu w pełni się z tobą zgadzam, nuda niesamowita, nie byłem w stanie wczuć się w postać i poczuć jakiegokolwiek napięcia.

ocenił(a) film na 3
scope66

gdy zobaczyłem, że ktoś skomentował moją wypowiedź w sprawie tego filmu, nastawiałem się na coś w stylu "nie karmić trolla", a tu przyjemne dla oka zaskoczenie :) obejrzałem to przypadkiem, bez zerkania na filmweb i byłem w szoku, że to zebrało tak przeraźliwie wysokie noty.

Widurr14

No cóż... każdy ma prawo do swojego zdania. Moim zdaniem film świetny, z napięciem i z klimatem.
Szkoda, że teraz już nie kręcą takich filmów sensacyjnych.

ocenił(a) film na 9
arti2807

Dokładnie tak. Pozwolę sobie powtórzyć: film świetny, z napięciem i z klimatem.
Znakomity.

ocenił(a) film na 8
arti2807

Dla mnie rewelka ,tym którym się nie podobał,proponuje żeby zalukali POLICYJNY CYBORG.

ocenił(a) film na 10
Widurr14

Tyle ze w tym filmie klimat akurat jest fenomenalny, jak tego nie czules to tylko nic tylko wspolczuc.

black_bastard

dokładnie tak! od pierwszej sceny w barze, atmosfera gęstniała z minuty na minute.

Widurr14

pfffffff. nie słuchajcie go, miłośnicy dobrego kina. w czasie seansu przypomniał mi się klimat "Autostopowicza" z Hauer'em.+ za dobre zdjęcia.

czupurny

Oglądałem go po latach i nadal trzymał mnie w napięciu .B dobrze nakręcony ale zakończenie mogło by być lepsze i mniej przerysowane .
Szkoda kurde że już nie ma takich filmów .

Widurr14

może się koki nazipałeś że mało ci było napięcia w tym filmie. Genialny thriller moim zdaniem.

ocenił(a) film na 8
Ozzmo

Pewnie że genialny dzisiaj TVN7

ocenił(a) film na 3
Widurr14

Potwierdzam, w tym filmie widz nie odczuwa żadnych emocji, najwyżej zniecierpliwienie i nudę, że aż musiałam się dokopać do wątku sprzed lat. Nie wiem skąd tu tyle entuzjastycznych pochwał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones