PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527837}

Indiana Jones i artefakt przeznaczenia

Indiana Jones and the Dial of Destiny
6,4 37 013
ocen
6,4 10 1 37013
6,0 46
ocen krytyków
Indiana Jones i artefakt przeznaczenia
powrót do forum filmu Indiana Jones i artefakt przeznaczenia

Indy miał wielu przyjaciół, ale nikt nie mógł równać się z zabawnym ale wiernym Sallahem, Spielberg powinien zrobić wszystko żeby John Rhys Davis zgodził się zagrać. Już wyobrażam sobie dowcipny komentarz Sallaha jak Indy przedstawi mu syna.

Hagan4

Zapomniałeś dodać że ty chcesz bo ja np nie! Ten sallah wzbudzał tylko zażenowanie swoją osobą.

nudecroft

nie tylko on, ja też!

ocenił(a) film na 9
alex_29_filmweb

Faktycznie czuję się zażenowany.

Hagan4

Sallah nie żyje. Indy mówił o tym na początku czwartej części

ocenił(a) film na 8
Daniel2703

Mówił o swoim ojcu i Marcusie Brodym - profesorze występującym w "jedynce" i "trójce".

CorporalHicks

fajny pomysł.Mógłby tez pojawi się ten chińczyk z drugiej części .

lukasz16

Ja też chcę Sallaha. Chętnie zobaczyłabym jego minę na widok Hendry'ego Jonsa III. Uwielbiałam jego humor

lukasz16

Wietnamczyk .

ocenił(a) film na 6
Hagan4

Też chcę Sallaha!

Hagan4

Byłoby fajnie, jakby wrócił.

Hagan4

Tak, Sallah był naprawdę poczciwym, serdecznym gościem. Co ciekawe, aktor wcielający się w jego rolę, John Rhys-Davies, grał też Gimliego we Władcy Pierścieni, czego normlanie można nie skojarzyć przez jego krasnoludzią charakteryzację ;)

ocenił(a) film na 8
Micman1995

A ja go pamiętam też jako króla Ryszarda Lwie Serce z niezapomnianego serialu "Robin z Sherwood".

Hagan4

Jak najbardziej! Również jestem za! :)

Hagan4

Nie mamy na to wpływu czy zagra czy nie, czy napiszę mu rólkę w scenariuszu czy nie. Mógłby scenarzysta czy reżyser wyjaśnić jego los czy żyje czy nie, uśmiercił ojca Indiany i Marcusa (ten akurat aktor zmarł) więc mógłby pojawić się i Sallah, są chyba mniej więcej z jednego roku Harrison Ford z Johnem Rhysem-Davisem lub różnica jest 2-3 lata.

ocenił(a) film na 8
Hagan4

Wg najświeższych wiadomości, Spielberg chyba czyta komentarze na Filmwebie :)

ocenił(a) film na 7
Hagan4

Będzie.

ocenił(a) film na 8
mulholland_2

niestety wszystko wskazuje na to, ze syna Indiany nie będzie, pewnie też Marion Ravenwood się nie pojawi

CorporalHicks

Pojawia się w jednej scenie. Tej najbardziej nostalgicznej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones