PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527837}

Indiana Jones i artefakt przeznaczenia

Indiana Jones and the Dial of Destiny
6,4 37 270
ocen
6,4 10 1 37270
6,0 46
ocen krytyków
Indiana Jones i artefakt przeznaczenia
powrót do forum filmu Indiana Jones i artefakt przeznaczenia

Nie wiem jak wy ale mi się ten film podobał może i dubbing nie był tak dobry to film jest ciekawy, i nie wiem skąd te negatywne recenzje się wzięły bo jak dla mnie ci co mówią że ta Helena- Chrześnica Jonesa była irytująca to zrozumcie że to jest po prostu młoda kobietka, wyluzowana i no może być nie pasująca do Jonesa ze względu na charakter i postawę ale też trzeba zrozumieć że Jones urodził się w 19 którymś roku i jest to człowiek starszy i nie lubi gdy ktoś się tak zwraca do niego czyli min. dziadygo czy coś w tym stylu. Dla mnie film warty obejrzenia czasami śmieszyły momenty gdy Jones czasami dawał suchary i przykładowo gdy chciał uderzyć tego dużego faceta Hauka tym dużym drewnianym znakiem to było już takie ooo Jones masz takiego wroga jak np. Buźka z Jamesa Bonda czyli "SZPIEG KTÓRY MNIE KOCHAŁ" ujmując wielkiego gigachada, albo gdy puścili muzę kiedy on spał i to był podobny element jak w naszym kraju czyli taki typowy janusz drze japę na takiego młodego chłopaka który robi imprezkę i mówi O nie ku**a dosyć idę na****ć mu kopów. Czy coś w tym stylu także plusy - lekki humor, akcja, Jones jako typowy marudny chłop no taki Ferdek ale z ameryki no i czasami dobre sucharki a minusy - naiwność tego gangstera Rahima co ciągle wołał Helena

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones